O čo ide ? Zúfalá Remišová … Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov, s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém.

0

O čo ide ? Zúfalá Remišová … Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov, s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: cudzinec/blog Pravda

Údajná bábkoherečka s politickou stranou bez členov,s údajným vzdelaním na prestížnej univerzite má problém.

Kreslo v parlamente udržala (asi preto začala robiť krovie Polákovi),akurát sa – nulou stala. Vlastne, sotva bola niekedy viac ako nula. Akurát s vysokým postavením, čo je typickým znakom Slovenska, kde dokonale platí – čím hlúpejší, tým lepšie sa vládne (alebo skôr kradne)

Keď už teda perlila o “úspechoch” počas jej účasti vo vláde, skúsim jeden vybrať. Aplikácia “Slovensko v mobile” je dokonalou ilustráciou toho, ako veci dopadnú, keď sa na odborníka hrá – analfabet. Predražený blud na vyzdvihnutie pošty. Alebo inak povedané – niečo podobné v univerzálnom háve sa dá bez problémov nájsť v bezplatnej forme na internete. Neraz vrátane zdrojového kódu a teda aj možnosti úpravy na mieru. Úpravy, ktorá by sa nákladmi ani zďaleka nepriblížila tomu, čo stála “hrdá” absurdnosť fiktívnej intelektuálky. Napokon, volebný výsledok strany, do ktorej sa v zúfalstve vrátila ako “koaličná partnerka”, najlepšie ilustruje jej volebný potenciál.

Hlina hádže hlinu. Čo viac čakať …

Diskusia medzi A. Hlinom a R. Michelkom pripomínala skôr súboj demagógov. Prvý sa neustále motal okolo akéhosi memoranda, lebo zjavne nevedel vysvetliť volebný debakel bojovníkov za “záchranu demokracie”. Tej formy demokracie, ktorú chcela vyššie spomenutá bábkoherečka zachraňovať náhubkovým zákonom na sociálnych sieťach, aby nemusela čítať názory iných na vlastnú adresu.

Druhý nebol na tom o nič lepšie. Hovoriť v spojitosti s SNS o národnom záujme je rovnako smiešne, ako tvrdenie o medveďovi, že je vegetarián. V podstate však obaja potvrdili, že klamstvo a sľuby sú v predvolebnom boji bežné nástroje, ako získať teplé miestečko s honosným platom. Akurát tomu nikto v zákone nehovorí podvod, na rozdiel od rovnakých praktík s rovnakým výsledkom v bežnom živote.

Zhrnuté a podčiarknuté – ich diskusia za nejaký rozsiahlejší komentár nestojí. Ani infantilný komentár Hlinu súvisiaci s premnoženým medveďom. Nech ide svoje hlúposti kázať do Očovej.

Frakcia európskych socialistov je sklamaná a tak “demokraticky” pozastavila členstvo … 

Jej odkaz v preklade znie takto – ak budete voliť tých, ktorých nechceme my, budeme Vás ignorovať a vydierať.

Dokonalí demokrati, nie ? Iste, tento krok dokonale poslúži ako argument intelektuálnej spodine, ktorá decimovala národ v rokoch 2020-2023.Netreba sa však trápiť. Praktiky súčasnej únie povedú k jej rozpadu a názor nejakej frakcie nám môže byť ľahostajný. Napokon, svojho času hovorila o pokroku iná frakcia, ktorá používala označenie RAF. Rozdiel je len v metódach, ciele rovnaké. Dajú sa vyjadriť starým známym držte hubu a krok. Nech si tento “pokrok” nechajú pre seba.

Ak je jedinou možnosťou riešenia konfliktu na Ukrajine dodávanie zbraní, zrušme OSN.

Je to nepotrebná organizácia, ak sa konflikty majú riešiť prilievaním oleja do ohňa. Pre Slovensko a rovnako aj celý európsky kontinent existuje jediné riešenie – okamžité zastavenie bojov, odhodenie pokryteckých masiek,a nastavenie pravidiel, ktoré budú rešpektovať všetci a bez výnimky. Hoci … v dnešnom svete, kde môže byť nositeľom ceny za mier objednávateľ vraždy, to nebude ľahké.

Skúsme sa zamyslieť. Na začiatku tragédie prvej svetovej vojny bolo ignorovanie záujmov malých národov, a ako zámienka sa využil atentát na následníka trónu. Na začiatku tragédie Titaniku bol “malý” požiar v sklade paliva. Na začiatku tragédie druhej svetovej vojny bol hanebný podpis dohody veľmocí s beštiou,kde osud spojenca a jeho národov bol bezvýznamný.

(Obrazová príloha Zdroj: Pixabay)


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *