25. februára 2024

Video-R. Huliak: Prečo ten cirkus? Pretože rozkrádanie? Pretože biznis plán zvaný enviro? Brešú len preto, že sa boja, že preveríme, kam išli milióny z ministerstva životného prostredia

0

R. Huliak: Prečo ten cirkus? Pretože rozkrádanie?


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Kričia iba preto, že majú strach! Rudolf Huliak sa prvýkrát od volieb prihlásil prostredníctvom videa. Deklaroval absolútnu jednotu a stabilitu poslaneckého klubu SNS. Tvrdí, že krik mimovládky spustili len preto, že sa boja, že sa bude preverovať, kam išli milióny z ministerstva životného prostredia.  

Všetci sme sa povzniesli nad naše egá!
Huliak v prvom rade poďakoval Slovákom za hlasy, ktoré mu poslali vo voľbách. Novozvolený poslanec deklaruje súdržnosť klubu SNS. Tvrdí, že každý z kandidátov, aj líder Andrej Danko sa povzniesli nad svoje egá, pre dobrú vec. Pronárodný blok, ktorý vytvorili, je podľa Huliaka hodný závisti. Garantuje, že budú najpevnejšou súčasťou parlamentu, aká tu kedy bola. „Vždy sme našli spoločnú reč, spoločné riešenie a spoločnú cestu,“ uviedol.

Poslanec a starosta obce Očová verí, že aj iné európske krajiny a strany sa budú inšpirovať a kandidátky vytvoria podobným spôsobom.

Špinavá kampaň tretieho sektora
Následne sa Rudolf Huliak vyjadril k slovenským médiám. Je zhrozený, akej špinavej kampani čelí. Hovorí, že to, čo rozpútali proti nemu a Tarabovi, sú „špinavosti“. „Nie som zvyknutý na to, že niekto šíri nepravdy a klamstvá,“ dodal. Huliak je prekvapený, k čomu sa dokážu mimovládky „eko teroristického charakteru“ uchýliť.

Poslanec a starosta hovorí, že práve tí, ktorí sa ozývajú, sú na zozname tých, ktorí si urobili dojnú kravu z rozpočtu SR. Namiesto toho, aby sa dobudovala infraštruktúra v obciach, vodovody v obciach kde dodnes nie je pitná voda a aby sa poskytli peniaze na odbúranie environmentálnej záťaže, peniaze sa rozhadzovali na projekty mimovládok.

Kričia iba preto, že majú strach!
Minister Budaj podľa neho položil vodohospodársky podnik na kolená. „Ministerstvo životného prostredia nemôže byť dojnou kravou pre vymyslené a vyfabulované projekty mimovládok! Práve tie dnes štekajú a kydajú na novozvolených poslancov. A to iba preto, lebo sa boja. Boja sa, pretože vedia, kam išli financie z ministerstva životného prostredia,“ oznámil Huliak.

„My budeme chcieť vedieť, kde tie milióny na sysľa, na medvede, na korytnačku, skončili. Budeme na tom trvať. Peniaze nás všetkých sa použili na nezmysly,“ povedal nahnevaný novozvolený poslanec. Podľa neho teraz konečne prichádza k slovu vôľa občana. Verí, že vznikne odborná vláda ktorá bude konsolidovať verejné peniaze. „Naštartujeme slovenské poľnohospodárstvo a slovenský vidiek,“ uzavrel Ing. Rudolf Huliak.

eReport/JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *