Video-Dnes veľa vodky bolo? Heger hodnotí Ficovu cestu do Bruselu ako cestu agenta Kremľa. A že je vraj staronový premiér strašne izolovaný!

0

veľa vodky bolo? Heger hodnotí Ficovu cestu do Bruselu


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Dnes som sa zobudil do novej politickej reality. Nie tej, ktorú nám chce nahovoriť Heger, ale tej, ktorá je zrkadlom jeho vlastnej slabosti. Nie Fico, ale on je ten, kto je na okraji politického záujmu. Jeho 2.9% sú smiešne, a to nielen preto, že sú nižšie ako tuku v mlieku. On má aj ďalšie čísla, ktoré mu robia hanbu. Napríklad počet promile v krvi, ktoré podľa jeho správania dosahujú rekordné hodnoty. Zrejme preto sa mu tak páči byť v opozícii. Môže si piť na zdravie svojich imaginárnych spojencov a kritizovať vládu, ktorá robí to, čo on nedokázal. To je Hegerova politická realita. A ja sa z nej len smejem.

Dnes veľa vodky bolo. Heger hodnotí Ficovu cestu do Bruselu ako cestu agenta Kremľa. A že je vraj staronový premiér strašne izolovaný!

Až tak je izolovaný, že mu tam všetci ruky podávajú, vrátane najväčšej šéfky Von der Leyenovej, ktorá sa mimochodom vyslovila, že úplne rešpektuje, ak Slovensko nechce na Ukrajinu posielať zbrane. Že to bolo vždy len na individuálnom rozhodnutí národných vlád.

Takže o tom to bolo. Samotná predsedníčka Európskej komisie priznala, že naše odzbrojenie bolo len preto, aby takí šašovia ako Heger a Náď sa ukázali, že sú bruselskejší než samotný Brusel.

Ale len do času. Dnešok ukazuje inú politickú realitu, ako definuje Heger. Nie Fico, ale to on so svojimi 2.9% je izolovaný. Hoci, samozrejme, Heger môže namietať, že on nemá len 2.9%. On má aj nejaké promile. Zvyčajne markantnej hodnoty.

Marek Kurta /JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *