Video-TERAZ TAKTO: Zurianove slová o zabití generála Lučanského sú zvrat v kauze, hovorí Ján Baránek

0

Držitelia jedinej pravej pravdy Štandard zaradili medzi konšpiratívne weby


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


„Zurianove slová o zabití generála Lučanského sú zvrat v kauze,“ konštatuje analytik Jan Baranek a dodáva, že chce dostať odpoveď na otázku, či okolo špeciálneho prokurátora Daniela Lipšica nevznikla organizovaná zločinecká skupina.

Nová vláda postupne preberá moc v krajine a mení kurz v zásadných témach, ktoré hýbu spoločnosťou. Minister vnútra Matúš Šutaj Eštok urobil razantné personálne zmeny, odvolal a prevelil bývalého policajného prezidenta Štefana Hamrana, postavil mimo službu skupinu kontroverzných policajtov okolo vyšetrovateľa Jána Čurillu a vybral si za šéfa Úradu inšpekčnej služby Branislava Zuriana.

“Branislav Zurian povedal, že generál Lučanský bol zabitý. Nie zavraždený, ale zabitý. Čo je obrovský posun. Ak vyjde najavo, že nový šéf inšpekcie hovorí pravdu, my sa s tým musíme vysporiadať. Dokonca exemplárne vysporiadať,” komentuje analytik Ján Baránek slová nového šéfa inšpekcie Zuriana.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *