13. júna 2024

Farizeji a pokrytci, samopal vám nevadí, ale veľký Che áno? !

Che Guevara nie je žiaden masový vrah. Dubovský je šarlatán. NAKU asi stále riadi Lipšic

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Autor textu: ferro

Áno, toto nie je chlebová téma. Toto nie je téma, ktorá by Slovákov nasýtila…

Ale ako sa zvykne hovoriť, že nie len chlebom je človek živý! A toto je téma, ktorá je výsostne principiálna!

Nuž ale pekne po poriadku…

U bývalého ministra ŽP, akéhosi vraj disidenta za socializmu, ktorý si váľal šunky v domovej kotolni (pozor, sám Budaj sa k tomu priznal, že nikdy mu nebolo lepšie, ako keď kúril do pece BD, a podľa všetkého ešte stihol podkurovať iným občanom socialistického Československa, tým že šepkal ŠTB do uška o nich len samé „dobré“ veci! Nuž je potrebné si uvedomiť, čo sme za socializmu nevedeli, že vtedy boli aj takéto pracovné pozície – „kurič-podkurovač“!), sa v jeho „obytnej“ ministerskej kancelárií mal nájsť v kuchynke na dreze plne funkčný samopal!

A média „hlavného objektívneho prúdu“ NIČ!

Všetko, ako má byť!

Veď dnes je podľa nich celkom normálne, že po kanceláriách vtedajších ministrov, „vlád“ Matovičo-Hegero-Ódorovských, sa povaľovali zbrane lebo, ako hovorila a stále hovorí ich vtedajšia „ochrankyňa demokratických vlád“ Čaputová, že len zbraňami sa dá vybojovať mier!

Z čoho mal Budaj taký strach, že potreboval mať v kancelárií samopal?

Žeby z vegetariána medveďa?

Lebo, čo ak by zablúdil aj do jeho kancelárie?!

Lebo podľa Budaja, vtedajšieho „ministra“ to ŽP, medveď je čisto vegetariánska šelma, a keď narazí kdesi v lese na niečo mäsité, tak sa mu urobí, tak nevoľno na medveďom žalúdku, že ogrcia všetky kúty lesa tak intenzívne, že lepšie je zistiť počet medveďov v našich lesoch podľa jeho vegetariánskych zvrácanin, ako sa to dodnes robilo, teda podľa jeho výkalov!

Takže áno, toto farizejov a pokrytcov z radov dnešnej opozície, hlavne tých „savatých“ KDH, a „objektívnych“ médií, všakovakých mimovládok, nijako nevzrušilo!

Neviem si predstaviť, čo by sa vo verejnom priestore rozpútalo, keby sa niečo takéto našlo v kanceláriách bývalých vládnych, keď nastupovala „vláda“ Igora Matoviča…

Ako by vtedy všetky „objektívne“ média kričali, kvičali, že hľa mafia, zlodeji a vrahovia novinárov, ešte aj v kanceláriách majú zbrane, keby náhodou niečo!

Dnes NIČ! Dnes ticho!

Ale POZOR!

Farizeji a pokrytci, sa predsa len nahlas ozvali!

Ale nie pri Budajovi, a jeho samopale a vegetariánskom medveďovi, ale pri novom podpredsedovi Parlamentu SR – Ľubošovi Blahovi!

Si Slováci predstavte, že prečo?

Nuž preto lebo ten, ktorého meno sa nevyslovuje (však Dírer a Iliev, z akejsi TA3?), si dovolil vo svojej parlamentnej kancelárií zvesiť obraz akejsi Čaputovej, vraj „prezidentky“ SR!

Znovu zopakujem, že pre mňa osobne bola Čaputová dňa 15.6.2019 o 12:00 hod., jasne protiústavne a nezákonne inaugurovaná na pozíciu Prezidenta SR lebo v tom čase ešte nebolo právoplatné rozhodnutie Ústavného súdu SR o ťažnosti Š. Harabina, ktorý namietal ústavnosť a zákonnosť prezidentských volieb, o čom podľa našej Ústavy môže rozhodnúť jedine Ústavný súd, viď Ústavu SR – Čl.101, ods.(9) – „ O ústavnosti alebo zákonnosti volieb prezidenta rozhoduje Ústavný súd Slovenskej republiky.“, a o tomto, teda o PrV 2019, Ústavný súd rozhodol až takmer o rok neskôr…

Takže áno, Ľuboš Blaha si dovolil „nehoráznosť“, a zo steny kancelárie, ktorá je nateraz na jedno volebné obdobie prepožičaná jemu, zvesil podobizeň ženy, ktorá ani pre neho nie je právoplatnou „prezidentkou“ SR!

Priznávam, urobil by som to isté!

Avšak ani to nebolo až také niečo nepredstaviteľné a neodpustiteľné pre farizejov a pokrytcov, hlavne pre poslanecký klub KDH, ako to, čo nasledovalo potom.

Na uvoľnený klinec v stene po Čaputovej, si tam Ľuboš zavesil portrét Che Guevaru…

Iste, poniektorí farizeji a pokrytci ani len netušia kto je to resp. kto to bol Che Guevara, ale keďže ho uznáva samotný ten, koho meno sa nevyslovuje, tak to nemôže byť nikto dobrý, a tiež by sa jeho meno nemalo verejne vyslovovať!

Však, vy „vzdelaní“ farizeji a pokrytci, ktorí ani len netušíte, kedy vznikla prvá ČSR a kto boli jej hlavnými zakladateľmi – však, akási progresivistka z akéhosi PS – Tamara Stohlová?!

Oni ani len netušia, kto bol Che Gueara!

Oni len vedia, že bol priateľom kubánskeho vodcu Fidela Castra, že s ním bojoval za samostatnosť Kuby, že s ním bojoval proti USA…

Ale toto je málo!

Skúste si vy farizeji a pokrytci naštudovať, kto bol, resp. čím všetkým bol veľký Che!

Stačí ak si prečítate toto – https://en.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara (Google Vám to preloží)

Ale jasné, veď vy už svoj povrchný názor máte, jednoducho Che bol proti USA a tak nemohol nič dobrého pre ľud vykonať!

Lebo kto bol, je a bude proti vašej modle USA, tak ten pre vás je nič, je neprijateľný lebo vy ste predsa „demokrati“!

Lebo len vy ste tá vyvolená kasta!

Však?

No a títo farizeji, pokrytci za KDH a dnešnej parlamentnej opozície, idú Ľuboša odvolávať za to, že zvesil Čaputovú a povesil si portrét Che!

Naozaj „veľký“ to politický počin!

Myslím, že k tejto téme by aj stačilo…

Jednoducho – HNUS!


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *