Video-Generál Ševčík- počujete to kvičanie našich médií? Hlavne pani Dibákovej? Keď bráni tzv. „Čurillovcov“? A už vieme prečo

0

Generál Ševčík- počujete to kvičanie našich médií? Hlavne pani Dibákovej? Keď bráni tzv. "Čurillovcov"? A už vieme prečo


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Priatelia, počujete to kvičanie našich médií, keď bránia tzv. „Čurillovcov“? Nevzrušuju sa nad tým, že páchali trestnú činnosť, veď to páchali proti zlým opozičným politikom. Veď to sa nielenže môže, ale dokonca musí. V každom článku, v každej diskusnej relácii sa pranieruje nový minister, že čo si to dovolil proti tým slušným a hlavne naším policajtom.
Aj v tv joj sa diskusie vedú v duchu obrany týchto našich chlapcov, čestných, poctivých a profesionálnych policajtov, bojovníkov proti korupcii. A už vieme prečo. Už je to na svete. Už vieme prečo táto super telka a hlavne pani Dibákova bránia rite „Čurillovcom“. Na foto zľava Zeman alias Zemák, uprostred riaditeľ spravodajstva TV JOJ Rolo Kubina, napravo Peter Petrov alias Tiger.
Pekná fotka! Dúfam, že všetky tie naše denníčky a média ju preberú a zverejnia túto fotku. Môžu. Nech verejnosť vie. Včera sa snažili niektorí poslanci dostať pod kožu Braňa Zuriana a rýpať sa v jeho súkromnom živote.
Táto foto nie je súkromie.Toto je celospoločensky problém.

ABSURDNÉ! MODERÁTORKA ZĽAHČUJE TRESTNÚ ČINNOSŤ ČURILLOVCOV, Z KTOREJ SÚ PRÁVOPLATNE OBVINENÍ!

Vláda R. Fica existuje ešte len pár dní, no vybraní novinári píšu a komentujú ako zbláznení.

Vieme, že voľby nedopadli, ako si oni želali, ale o tom je demokracia, v ktorej rozhodujú občania a nie politickí aktivisti.

My sa s našou prácou budeme zodpovedať Slovákom, ale nikdy nebudeme tolerovať to, že sa tu bude otvorene zľahčovať trestná činnosť vybraných policajtov len preto, že šli po ruke bývalej politickej garnitúre. Pôjdu „z hrušky“ dole všetci tí, ktorí sa zbláznili z moci a mysleli si, že tu budú navždy.

Na hrane s Dibákovou


Michal Zoldy sa tiež k tomu vyjadril
DIBÁKOVEJ TELEVÍZIA JOJ ASI ZAOSTÁVA ZA DUCHOM DOBY 🙂

Ak si chcete pozrieť nejakú reláciu TV JOJ z jej archívu, tak sa vás najprv na grafickej tabuľke opýta či ste žena alebo muž a do akej vekovej kategórie patríte….. S tým by problém teoreticky nemal byť, lebo napríklad ja som muž a tak som to aj odklikol v súlade s pravdou, aby som si mohol pozrieť reláciu NA HRANE. Ale čo ak niekto nie je ani žena ani muž, ale hlási sa k nejakému inému pohlaviu, čo už dnes nie je nič mimoriadne keď už aj toalety sa budujú s ohľadom na ďalšie, doteraz nepoznané a netušené pohlavia? Keď vás to konečne po priznaní sa k pohlaviu pustí pozrieť si tú reláciu, každé dve alebo tri minúty vám s ohlušujúcimi decibelmi vrazí do hlavy šialenú reklamu na nejakú apku a vy dobre že sa nemusíte z toho kriesiť a preberať studenou vodou. Takže musíte sedieť pri počítači lebo ak by ste sa vzdialili niekde do kuchyne, tak nestihnete stíšiť zvuk a ešte aj susedia zostanú z toho jojkárskeho randálu vo vašom byte v šoku. Celé zle 🙂 No a medzitým sledujete v úžase Dibákovej nadľudskú ekvilibristickú obhajobu Čurillovcov, lebo šéf spravodajstva JOJ sa fotí s ich pochybnými blízkymi ľuďmi, ako dnes vyšlo najavo. Hotový blázinec…..


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *