Matovičove Agresívne Slovensko – AS, AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ

0

Matovičove Agresívne Slovensko - AS, AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


 Autor textu: Hedviga Imrová

Akosi sa neviem zmieriť s tým, že Igor Matovič premenoval svoje hnutie OĽaNOaP na SLOVENSKO. Nič s tým nenarobím.

Igor Matovič = Slovensko a Slovensko = Igor Matovič

Ako tento fakt urobiť prijateľným aj pre mňa? Niečo pridám, niečo usmerním inam a povolím uzdu svojej fantázie tak, ako to robí Igor Matovič. On sa reklamou živil profesionálne a svoje skúsenosti z reklamnej agentúry uplatňuje aj v politike.

Keď vám niekto lezie na nervy, uľavíte si tak, že si k jeho menu pridáte prívlastok a vaše myšlienky sa začnú uberať iným smerom.

Igor Matovič = Agresívne Slovensko = AS

Teraz už len rozlíšiť, či sa u Igora Matoviča prejavuje AGRESIA, do ktorej ide s jasnou hlavou. Alebo je to AGRESIVITA, ktorú má v sebe.

Iný smer toku mojich myšlienok:

V AS = AKCIOVÁ SPOLOČNOSŤ  je zakamuflovaná a.s.? Akcionárov vidíme na tlačovkách.

Jednoducho Igor Matovič má reklamu v malíčku.

Do chvíle, kým ľudia neodhalili jeho agresívne správanie, niektorí ľudia ho mali radi, lebo zo začiatku s ním bola sranda. Ale čo s ním teraz? Treba ho vykopnúť vyššie. Na Slovensku si s ním nevieme poradiť, treba ho poslať k múdrejším – do Európskej únie. Tam si najprv získa pozíciu vtipného človeka s neuveriteľnými nápadmi a iste si získa priaznivcov. Až ovládne Európsku úniu, premenuje svoje hnutie SLOVENSKO na EURÓPA.

Igor Matovič = Európa  a Európa = Igor Matovič

Zaniknú národy, všetci budeme Európania. Čo tam po kultúrnom dedičstve národov v Európe! Čo tam po ich zvykoch a tradíciách, koreňoch každého z nás?

Musíme byť agresívni a samozrejme tiež progresívni. Začneme od začiatku a vybudujeme novú Európu, v ktorej budú mať miesto noví ľudia. Žiaľ, zatiaľ si neuvedomujú, že bez koreňov neprežijú.

Na Slovensku slovo PROGRESÍVNY = Michal Šimečka.  V tomto duchu si nikto nevie predstaviť Igora Matoviča, preto dodám, že progresívny je podľa slovníka cudzích slov – postupujúci, pokračujúci, šíriaci sa. A taký je Igor Matovič.

A čo bude ďalej, ako sa bude vyvíjať jeho kariéra? Má iba päťdesiat rokov. Pripomínam, že v budúcom roku budú voľby do Európskeho parlamentu.

POZNÁMKA:

Prečo taký blog na začiatku nového volebného obdobia? Igor Matovič je zatiaľ najsilnejší človek na Slovensku, on je Slovensko. Prečo? Dokázal posunúť termín menovania novej Vlády SR v Prezidentskom paláci o vyše hodinu. Čakala prezidentka, čakal novozvolený predseda parlamentu, čakal budúci premiér s celou svojou budúcou vládou. A na čo čakali? Na chvíľu, kým sa Igor Matovič nezverí všetkým Slovákom, čo má na srdci.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *