Video-NEMCI MELÚ NEPREDANÉ A EXPIROVANÉ POTRAVINY, PREBAĽUJÚ ICH A PREDÁVAJÚ VO VÝCHODNEJ EÚ!

0

👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Český premiér Fiala pravdepodobne veľmi dobre vedel, prečo išiel do Nemecka kúpiť bezpečné potraviny. Pred niekoľkými dňami vypukol v Poľsku obrovský potravinový škandál s nemeckou spoločnosťou Dr. Oetker. Poľské štátne médiá už zverejnili prvé videá škandálu a ďalšie budú nasledovať budúci týždeň. Ukazujú, ako sa nepredané potraviny s uplynutou platnosťou prinesú do továrne, vybalia, hodia do kadí, prepravia do pecí, kde sa opäť roztavia teplom a potom sa nová hmota naleje do foriem a celá nová a čerstvá nemecká pochúťka pre východoeurópanov sa potom zabalí na linku do nového obalu s novými dátumami spotreby!

Všetko sa odohralo v továrni Dr. Oetker v poľskom Plocku a odtiaľ sa nové potraviny vyrobené zo starého odpadu vrátili na pulty obchodov! Kam išli, sa ešte len bude vysielať. Už teraz je však jasné, že tento najväčší a najodpornejší škandál potravinovej politiky Bruselu, ktorého výsledok – dvojaká kvalita potravín a dvojitá cena – si všimol český premiér Fiala počas svojich slávnych nákupov vo Waldsassene, bude mať následky. Poľsko poslalo svojich prokurátorov a policajtov podvodným kumpánom Dr. Oetkerovi a tí z továrne zabavili papiere aj počítače!

EÚ bude dotovať vývoz desiatok tisíc ton tuniaka ročne vlakom cez Sibír bohatým Číňanom, aby jedli zdravo, podpísal včera v mene EÚ v Šanghaji Ian Borg! A európski kuchári už na veľtrhu ukazovali netrpezlivým čínskym komunistom, na čo sa môžu tešiť ich chuťové bunky s bruselskými dotáciami! Čo povie Petr Fiala? Kvalitné západné dotované pochúťky pre Číňanov a západný potravinový odpad pre Čechov!?

V rovnakom čase, keď v Českej republike vypukol Fialov škandál s nemeckým jedlom a škandál s nemeckými potravinami vyrobenými z odpadkov v Poľsku, sa včera čínski komunisti radovali a radovali. Maltský minister pre EÚ a obchodné záležitosti Ian Borg pricestoval do Šanghaja na viacdňovú návštevu a podpísal zmluvu s Číňanmi o vývoze desiatok tisíc ton stredomorského tuniaka najvyššej kvality! Tento tuniak sa pestuje v mamutích kadiach v moriach okolo Malty s mamutími európskymi dotáciami! Bude sa prepravovať v chladiarenských železničných vagónoch s európskymi dotáciami cez Rusko, Sibír do Číny a odtiaľ ďalšia časť tejto luxusnej pochúťky dotovanej Bruselom pôjde do Japonska! Včera na potravinárskom veľtrhu v Šanghaji bohatí čínski a komunistickí vodcovia nadšene natáčali svojimi mobilnými fotoaparátmi, ako zruční maltskí kuchári už vyrezávajú prvých sto kilogramov tuniaka vypestovaného s európskymi dotáciami v maltskom pavilóne na výstave potravín a ich ústa slintali, keď sa tešili na túto skvelú európsku pochúťku, ktorú im Brusel stále štedro dotuje!!

Prípady maltského tuniaka a nemeckého odpadkového občerstvenia pre Východoeurópanov sú jasným odhalením toho, aká zvrátená je celá bruselská dotačná politika zelenej dohody. Východoeurópania sú už takí chudobní, že si nemôžu dovoliť kúpiť lososa, ako sa pred tromi dňami sťažoval jeden z hlavných novinárov fialového média Seznam – Jan Stránský – v reakcii na Fialov nákup. Som laik v potravinárskom priemysle, ale 50 korún za 10 prikrývok šunky sa mi zdá ako celkom zväzok. Nekupujem lososa, milovaného mojimi dcérami a pravdepodobne prospešného pre ich vyvíjajúce sa organizmy, z ktorých dva plátky stáli takmer štyristo. – Ale až 3 milióny Čechov už nemajú dosť peňazí ani na kvalitné základné potraviny, ako Stránský nepriamo uzavrel svoj komentár. A majú jesť odpadky, ako ukázal škandál Dr. Oetker. Maltský tuniak, pestovaný v dotovaných chladiarenských vagónoch cez ruskú Sibír, bude zároveň pestovaný s tučnými bruselskými dotáciami zelenej dohody z Bruselu pre Číňanov, aby sa ich organizmy vyvíjali dobre a rástli, na rozdiel od Stránského dcér, a uspokojovali ich chuť do jedla počas lukulských hodov!! Nikoho v Bruseli netrápi, koľko ton CO2 táto udalosť vypustí do atmosféry, rovnako ako nikoho v českej vláde zrazu netrápi, že EÚ bude vyvážať dotované lahôdky Číňanom, ktorí boli donedávna úhlavnými nepriateľmi českých Taiwančanov, Lipavského, Pekarovej-Adamovej a Vystrčil! Prečo leteli na Taiwan, aby Česi jedli západné odpadky a Číňania jedli západné pochúťky?! A životné prostredie bolo pritom brutálne zničené!?

Celý priemysel takzvanej „slobody pohybu“ Maltský tuniak je obrovská ekologická katastrofa, ktorá hrozí vyhladením celej populácie atlantického tuniaka a makrely! Svetové ochranárske organizácie ako WWF bijú na poplach. Maltský tuniak sa nepestuje z ikier, ale loví sa do špeciálnych sietí v jeho hlavnej stredomorskej oblasti neresísk neďaleko Líbye, kde migruje z Atlantického oceánu, aby sa rozmnožoval. V týchto sieťach je odvlečený do obrovských morských kadí pri Malte a tam, uväznený v malom priestore, je vykrmovaný makrelou a inými rybami, ktoré všade bezohľadne drancujú. Na získanie 1 kg tuniaka v kadi je potrebných 20 kg až 30 kg makrely. Keď bude vykŕmený, zabijú ho a pošlú ho chladeného do Japonska a teraz do Číny! Celé toto maltské odvetvie, ktoré zabíja ryby, by nebolo možné bez obrovských dotácií EÚ. Za podmienok EÚ predávajú malí maltskí rybári svoje kvóty na kg dospelého tuniaka uloveného priekupníkom, ktorí ich predávajú veľkým chovateľom tuniaka. Trik podvodu je jednoduchý – malí maltskí rybári majú pridelené kvóty len na lov dospelých tuniakov s hmotnosťou 10 kilogramov technikou „dlhej šnúry“, zatiaľ čo veľkí poľnohospodári lovia pomocou obrovských špeciálnych sietí a len malého tuniaka s hmotnosťou niekoľkých kilogramov. Keďže dotácie a kvóty sú na kilogram, veľkopestovatelia vylovia každú jar mnohonásobne viac malých tuniakov, než by rybári ulovili veľké tuniaky každú jar, a to vďaka prekúpeným povoleniam od rybárov! Malý maltský rybár dostáva dotáciu vo výške 250 EUR za každý kg povolení na lov tuniakov, ktoré predá veľkým pestovateľom! A to sa oplatí viac ako lov. Tento podvodný ďalší predaj na zabíjanie rýb je už zakázaný v Taliansku, Španielsku, Francúzsku a ďalších krajinách, ale Malta je pod ochranou Bruselu a je zďaleka najväčším veľkým producentom tuniaka na svete a jeho hlavným dodávateľom do Japonska a Číny!! Na vykŕmenie 1 kg tuniaka potrebujete 30 kg makrely v cene 15 EUR, 375 Sk a obrovské množstvo paliva pre lode, ktoré ťahajú siete plné živých tuniakov z Líbye na Maltu! Podľa Alessandra Buzziho, odborníka na tuniaka modroplutvého pre WWF, je celé toto odvetvie ekonomickým a environmentálnym nezmyslom a slúži len na to, aby najluxusnejšie európske, japonské a čínske reštaurácie mohli slúžiť svojim zákazníkom – rôznym secesným boháčom, takzvaným demokratickým politikom a čínskym komunistickým vládcom, s daňami vyžmýkanými z chudobných východoeurópanov, vypestovanou vybranou pochúťkou a nemusia za ňu platiť jej astronomickú cenu!!

Síť, ve které se malí ulovení tuňáci tahají stovky kilometrů na Maltu, aby se vykrmily!

Maltský průmysl Tuňáků je prolezlý korupcí. Před 5 lety byly zjištěny obrovské podvody s dotacemi při ochraně přírody, nelítostné plundrování a masové pašování ohrožených nelegálně ulovených a vypěstovaných tuňáků do sítí luxusních restaurací ve Francii a Španělsku, vše pod ochranou nejvyšších politiků EU, kteří si svou oblíbenou pochoutku nedokáží odřeknout! Letos se situace opět opakuje. Tuňák se v maltských sítích vykrmuje na 150kg, protože Číňané a Japonci ho mají na rozdíl od Evropanů rádi, co nejvíce tučného. Čím vyšší váha tím vyšší podíl tuku. Prodejní cena je 19 EUR za kg, přičemž cena na výkrm 1kg je 15 EUR jen za spotřebované makrely, cena za výkup povolení na lov 1kg mladého tuňáka od rybářů je 10 EUR, k tomu ceny za práci, platy, naftu, energie, a hned je jasné, že si pouze politici EU za Vaše daně vykrmují pochoutku pro své restaurace, a pomocí korupčních schémat v celém podvodu vydělávají desítky milionů EUR! Malta vyváží do Asie Tuňáky za 150 milionů EUR, a k tomu ještě teď přibydou nové dodávky Číňanům! By mne zajímalo, kolik dostávají z Bruselu dotaci pěstitelé českých kaprů, kteří přírodě neškodí, jak prokázala celá staletí! A proč ostatně za bruselské dotace jako Malťané nepěstujeme kaprů víc, a neposíláme je vlaky přes Sibiř Číňanům. Asi proto, že kapr nebyl pro Čechy na vánoce žádný luxus, než jsme vstoupili do EU, a zvolili Fialu a jeho partu! A kapr taky nikdy nebyl luxusní pochoutkou ani zbohatlíků, ani politiků, ale stal se díky nim už nedosažitelnou vánoční pochoutkou pro miliony Čechů!!!

Ostatně právě proto stále soudím, že Bruxelae musí být okamžitě zničeno, a to dřív, než zničí nás!!

AUTOR: Michael Svatoš


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *