Ľuboš Blaha: PRIESKUM ODHALIL, ŽE SLOVÁCI DÔVERUJÚ ALTERNATÍVE – BRAVÓ

0

Ľuboš Blaha: ERIK KALIŇÁK VYŠKOLIL ČESKÉHO MODERÁTORA - A LIBERÁLNE KAVIARNE TERAZ KVÍLIA


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


S veľkým úsmevom som si prečítal najnovšiu analýzu Transparency International, ktorá vyplakáva, že Slováci veria alternatívnym médiám

 1. Oni si, blázni, nechali urobiť prieskum a zistili, že väčšina ľudí na Slovensku je presvedčená, že Milan Lučanský nespáchal samovraždu.
 2. Vyše 60% ľudí si myslí, že Zuzana Čaputová slúži zahraničným záujmom.
 3. A zhruba rovnaké percento ľudí si myslí aj to, že Lipšicova špeciálna prokuratúra je spolitizovaná a slúži politickým záujmom.
 4. V šachovej terminológii sa tomu hovorí šach-mat. Slováci proste majú zdravý rozum a nenechajú si vymývať mozgy hlavným prúdom.
 5. Transparency roní krokodílie slzy, vraj za to môže alternatíva a Blaha a Fico a tak. Úplný doják
 6. Také milióny vrážajú do médií a mimovládok a bum, Slováci im neveria – to je do popuku.
 7. Kto príčetný by, preboha, veril, že Milan Lučanský sa potkol o papuču a pri páde si spôsobil zranenia ako po surovej bitke obuškom? Kto?
 8. Kto by veril, že prezidentka, ktorá si na paláci vycapuje dúhovú zástavu, používa banderovský pozdrav a verklíkuje sorosovskú propagandu, zastupuje slovenské záujmy?
 9. A kto by veril, že rozbesnený Lipšic, ktorý roky kopal do Smeru, prišiel na úrad špeciálnej prokuratúry a stal sa z neho odrazu objektívny a nezávislý prokurátor? Veď to je na smiech.
 10. Ľudia majú zdravý rozum a preto vedia, že v médiách hlavného prúdu sa šíria len lži a hoaxy. Čoraz viac veria alternatíve – a to je dobre.
 11. A Markíza sa môže aj na hlavu postaviť, budeme ju bojkotovať. A rovnako aj N-ko, Smečko, Aktuality či Pravdu. Sú hanbou žurnalistiky.
 12. Stokrát radšej dám prednosť Hlavným správam či Hlavnému denníku, ako zapredancom z oligarchických liberálnych médií.

Držím palce alternatíve a ďakujem ľuďom na Slovensku, že nepodľahli „hybridným hrozbám“ zo strany liberálnych mimovládok.

Sú z nás na prášky a zúria – nie je to slastný pohľad?


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *