29. februára 2024

Videa-Ak ste si už mysleli, že téma „čurillovci“ je zabudnutá, veľmi ste sa mýlili. Omieľať ju chcú nielen opoziční politici, ale i niektoré dezinformačné médiá. Prečo? Pretože gauneri čurillovci sú pre nich bohovia!

0

Ak ste si už mysleli, že téma „čurillovci“ je zabudnutá, veľmi sa zmýlili. Omieľať ju chcú nielen opoziční politici, ale i niektoré dezinformačné médiá. Prečo? Pretože gauneri čurillovci sú pre nich bohovia!


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Ak si Slováci už-už mysleli, že traumatizujúca téma „čurillovci“ je zabudnutá, veľmi sa zmýlili. Živiť ju sú rozhodnutí nielen opoziční politici, ale i niektoré mainstreamové médiá. Nepomáhajú rozhodnutia súdov o zákonných krokoch ministra vnútra Matúša Šutaja Eštoka, nepomáhajú ani jeho nekonečné vysvetľovania, nepomáha jednoducho nič. Prečo? Pretože čurillovci sú pre nich jednoducho bohovia!

Celá relácia Televízia TA3

Čurillovci sú ako chránené živočíchy
Téma čurillovci sa „prepierala“ aj v nedeľnej diskusnej relácii na TA3 V Politike, kde boli hosťami minister vnútra Matúš Šutaj Eštok (Hlas-SD) a poslanec parlamentu Juraj Krúpa (SaS). „Vykopať“ sa ju rozhodol aj „objektívny“ moderátor Richard Dírer, lenže v súboji 2 na 1 ťahal za dlhší koniec povrazu práve minister vnútra. Jeho argumenty boli vecné, kým tie poslancove plávali ako rezance v polievke. A doslova trápne vyznievali aj Krúpove slová o tom, ako sa čurillovcom blíži a akí skvelí to vyšetrovatelia vlastne sú. Matúš Šutaj Eštok zverejnil v zostrihu videa na sociálnej sieti svoje vyjadrenia na adresu čurillovcov, ktoré síce už každý dobre pozná, ale pre takých, ako sú Juraj Krúpa ich treba asi dookola opakovať.

„Vy chcete pochváliť vyšetrovateľov, ktorí chcú kolegyni podpáliť auto? Vy chcete pochváliť vyšetrovateľov, ktorí chcú šupnúť vyšetrovateľku do väzby, ktorí ju chcú kopnúť do rozkroku? Vy takýchto vyšetrovateľov chcete pochváliť?“ spýtal sa minister Krúpu a vzápätí dodal: „Preto som povedal, že so mnou prišiel zákon. Pretože takíto policajti na policajnom zbore, kým ja budem ministrom vnútra, nebudú mať čo robiť.“

„A garantujem vám, že keby títo policajti nemali tú účelovú ochranu oznamovateľa, ktorú im dal nikto iný ako Daniel Lipšic, tak by boli v momente, kedy ja som nastúpil na ministerstvo, vyhodení na paragraf e zo služby tak, že by sa už nikdy na policajný zbor nemohli vrátiť, pretože tu už v minulosti boli mimo službu nieže postavení, ale vyhodení zo služby policajti, ktorí sa podstatne menším spôsobom sprenevelili svojej prísahe pomáhať a chrániť,“ skonštatoval v závere zostrihu videa minister Šutaj Eštok.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *