29. februára 2024

Kvílenie jahniat, kvília, kvičia a to ako skrze zapredanecké média, tak aj na námestiach!

0

Kvílenie jahniat, kvília, kvičia a to ako skrze zapredanecké média, tak aj na námestiach!


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Iste, väčšina by očakávala, že názov by mal skôr znieť, ako – mlčanie jahniat, ale to je omyl!

Tieto jahniatka, o ktorých budem písať v tomto článku teda nemlčia, ale hlasno kvília, kvičia a to ako skrze zapredanecké média, tak aj na námestiach!

Áno, pre mňa osobne sú to také ešte nedozreté politické jahniatka, na čele s akýmsi Miškom, Riškom a v prezidentskom paláci Zuzkou!

Zuzke som venoval na túto tému samostatný článok, tak dnes sa jej primárne venovať nebudem, i keď sa jej to bytostne týka!

Nuž tieto politické jahniatka nám dnes tak nahlas kvília, kvičia lebo vraj legitímna Vláda a vládna väčšina v Parlamente SR, ide pošliapať svojou novelou Trestného zákona všetko to západne demokratické, čo oni uznávajú a čo aj reálne v rokoch 2020-2023 na Slovensku, na národe slovenskom, vykonávali, presadzovali., predvádzali!

Teda absolútnu neústavnosť, protizákonnosť a svojvôľu!

A keď sa dnes ide dať všetko do tých správnych ústavných a zákonných koľajníc, tak jahniatka kvília, pištia a kvičia!

Nuž veru, boja sa!

A keď sa niekto bojí, tak kvíli, kvičí, piští a kope okolo seba koľko vládze!

A kvília, pištia, kvičia tak nahlas, aby ich bolo počuť až do Bruselu lebo si jasne uvedomujú, že aj zloženie Bruselskej inkvizície proti národným silám, silným národným štátom, im už tiež onedlho skončí, a tak chcú, aby im ešte terajšie Bruselské inkvizitórium dopomohlo zhodiť dnešnú slovenskú demokratickú, legitímnu Vládu!

To sa im však nepodarí!

Iste, možno by to mali ľahšie, ak by Vláda SR bola pri moci tretí rok, ale teraz?

Len pár mesiacov po demokratických PV a po ujatí sa moci v štáte koaličnou väčšinou na základe slobodného rozhodnutia občanov-voličov SR?

To je čo za politický amaterizmus?

Takže kvíľte, kvičte a pištíte, nič Vám to platné nie je lebo takto krátko po PV len a len, dnešnú vládnu koalíciu posilňujete! A to je pre Slovenskú republiku, pre Slovákov, len a len dobre!

Autor textu: ferro


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *