12. apríla 2024

„Ukrajinci utekajú na západ, lebo nechcú bojovať. Tak máme bojovať my?“ pýta sa Šándor

0

TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Pri úvahách o posielaní armád EÚ na Ukrajinu si treba položiť zásadnú otázku. Chcú vôbec mladí muži bojovať za vlasť? Alebo radšej sa prezlečú za dúhových drakov?

„Príde mi úplne zvláštne, šesť tisíc Ukrajincov denne odchádza z Ukrajiny, 650 tisíc bojaschopných Ukrajincov ušlo do západnej Európy, tak oni sú tu a my máme ísť tam? Nerozumiem, ako to tí politici premýšľajú! Kde sú štátnici typu De Gaulle či Adenauer, ktorí vedeli premýšľať o svete? Dnes tu máme druhú a tretiu kategóriu von der Leyenových, ktorá nás tlačí do konfliktu, v ktorom nechceme byť! Toto je recept na konflikt s Ruskom,“ hovorí generál Šándor.

O politikoch, ktorí chcú poslať svoje armády do vojny na Ukrajine, o tom, či naši mladí muži sú ochotní bojovať za vlasť, alebo sa len chcú prezliekať za dúhových drakov, o tom, prečo je Macron ako novodobý Napoleon, ale aj o tom, kam až je schopný zájsť Putin hovoril v relácii TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou bezpečnostný poradca generál Andor Šándor.

TERAZ TAKTO s Ankou Žitnou


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *