12. apríla 2024

Video-Michal Zoldy: Na Kysuciach je Korčok neznáme meno

0

Michal Zoldy: Na Kysuciach je Korčok neznáme meno


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


S publicistom a komentátorom Michalom Zoldym sme sa rozprávali o nastávajúcich prezidentských voľbách, o povedomí občanov o prezidentských kandidátoch, o úlohe alternatívnych médií vo voľbách, o jeho liste komisárovi EK pre spravodlivosť Reyndersovi, o neobjektivite médií aj o dôležitosti správnej voľby v eurovoľbách, aj o tom, ako je Robert Fico pochodujúcim zlým svedomím Európskej únie, o zhodnotení pôsobenia prezidentky Zuzany Čaputovej, aj o tom, prečo by poslal do RTVS skupinu krížových manažérov.

S publicistom a komentátorom Michalom Zoldym sme sa rozprávali o nastávajúcich prezidentských voľbách, o povedomí občanov o prezidentských kandidátoch, o úlohe alternatívnych médií vo voľbách, o jeho liste komisárovi EK pre spravodlivosť Reyndersovi, o neobjektivite médií aj o dôležitosti správnej voľby v eurovoľbách, aj o tom, ako je Robert Fico pochodujúcim zlým svedomím Európskej únie, o zhodnotení pôsobenia prezidentky Zuzany Čaputovej, aj o tom, prečo by poslal do RTVS skupinu krížových manažérov a prečo je Daniel Lipšic u ľudí persona non grata.

Rozhovory s Mimi Šramovou


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *