23. apríla 2024

Akási pani Schulzová a jej pseudo-umelecká primitívna propaganda

0

Valeria Schulzová o predstavení Odrežem ti hlavu. Foto: Pravda, Ivan Majerský


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Akási pani Schulzová, ktorá sa z ničoho nič, z vôle slniečkárov dostala na čelo DOPH /ukradnutého Slovákom vallovským brátislafským klanom/ zorganizovala v týchto dňoch v DOPH hepening „odrežte jej hlavu“. Zreťazené liberálprogresivistické médiá o ňom každý deň dopodrobna píšu ako umeleckom podujatí storočia. A pritom je to hnus nad hnus.

Vraj ide o kultúrno-umeleckú akciu proti internetovému hejtu. Fíha ! Čudné, lebo robiť čosi, čo cielene útočí na iné skupiny obyvateľov mimo vlastnej bubliny nie je proti-hejt ale meta-hejt /hejt o hejte/ resp. je to oveľa väčší hejt, než je ten, ktorý je anti-hejtovým hepeningom pranierovaný.

Na „predstavení“ čítajú slniečkársky orientované „osobnosti“ urážlivé odkazy, ktoré dostali na sociálnych sieťach a v diskusiách ženy-exponentky liberálno-progresivistickej časti spektra spoločenského života na Slovensku. Medzi chudinkami -obeťami hejtovania sú napr. Čaputová, Cigániková, Kolíková…a samozrejme aj pani riaditeľka DOPH Schulzová samotná. Nuž, výrazivo statusov, ktorými občania ocenili ich pôsobenie vo verejnom živote je naozaj drsné a nepekné. Čosi také by sa do verejného priestoru v žiadnom prípade nemalo dostávať. O tom nie je žiadna diskusia…

-Čo však stojí za diskusiu, je politicky jednostranný výber obetí hejtovania. Ten je tak nespravodlivý, že narúča ba popiera eticky pozitívny či očistný zmysel akcie – a mení ju na to, čo som uviedol v úvode – na hejt o hejte, na meta-hejt či megahejt, teda ešte nechutnejší a agresívnejší produkt deviantnej občianskej angažovanosti, než sú hejty proti Čaputovej, Kolíkovej či Schulzovej.

Autori hepeningu arogantne „zabudli“ na spoločensky exponované ženy na druhej strane politického a umeleckého spektra. „Zabudli“ na ženy-vlastenky, ktoré sa stali obeťami rovnako odporných internetových útokov než Čaputová a spol. Zabudli na hejty voči ženám ako sú Šimkovičová, Santusová, Tabaková, Beňová, Neveďalová, Vaľová, Belousová, Saková, Dolinková, Žitná, Vincoureková… No a keby navštívili blogovisko portálu Pravdy a pozreli sa na úroveň statusov pod článkami pro-národne orientovaných blogeriek či diskutérok: regulienka, Nina.R, malinová, devana, luna, elenaistvanova, ramgad, ryzoviste a i….-tak museli utekať k oknu alebo na toaletu.

Ich utrpenie Schulzová a spol. si akosi „nevšimli“. Ignorovali a ignorujú ho, lebo veď ide o útoky na tie ženy, ktoré si /ako Santusová/ nadávky a vyhrážky napr kopancom do vaginy asi zaslúžia. Podľa Schulzovej a spol. je nadávanie na vlastenecky orientované ženy zrejme zaslúženou reakciou verejnosti na ich postoje. To iba nadávanie na Čaputovú a spol. je hejt, je čosi čo je veľmi veľmi fuj.

-Nuž veru fuj, -ale fuj na takúto pseudo-umeleckú primitívnu propagandistickú produkciu. Fuj na takýto slniečkársky liberárno-progresivistický mega-hejt. Fuj na to, že sa čosi takéto môže v hlavnom meste Slovenska-Bratislave objaviť. Fuj, že sa to objavuje v marci, ktorý sa spája s rôznymi slovenskými výročiami a napr. aj oslavami dňa žien. Fuj.

Autor: dedic


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *