30. mája 2024

Pozrime, čo píše stoka Denník N: „Z popleteného lúzra je víťaz“

0

ilustračný obrázok/ JNS


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Grupen orgazmus v Korčokovom tábore sa nekonal
 
Áno. Sabat v Korčokovom tábore a grupen orgazmus protislovenských síl sa nekonal.
Tieto protislovenské sily výstižne vymenoval redaktor Hlavných správ Peter Kováč takto: „Hlavnými porazenými v týchto voľbách sú cudzí agenti v mimovládkach a mainstreamové médiá. Samozrejme ambasáda za plotom a zahraničie z partie Washington – Brusel. Menoval by som hlavne českého premiéra Fialu, ktorý veľmi trápnym spôsobom zasahoval do slovenských volieb.
 
Porazené sú aj všetky opozičné strany. Hlavne Progresívne Slovensko, ktoré má takmer všetku mediálnu podporu na Slovensku a ktoré na plné bomby viedlo kampaň za Korčoka.
Porazený je aj Matovič, ktorý posledné dni, hlavne počas moratória dával také odporné, hnusné, osobné ataky, že sa za neho museli hanbiť všetci jeho voliči – úplne amorálny človek.

Porazené je aj KDH, ktoré zradilo všetky zásady. Táto strana podporovala oportunistu, ktorý je za potraty a registrované partnerstvá“. Už by som len dodal. Bolo porazené zlo a propaganda militantných predstaviteľov vojny, vedúcich národy do nešťastia.

Denník N napísal:
„Toto vám nezabudnem, odkazoval Korčok v emotívnom prejave Pellegrinimu“
Odkaz Pellegrinimu, ktorý postavil údajne kampaň na tom, že jeho súper je „kandidát vojny“.  Korčoka štve, že Slovensko odhalilo jeho pravú tvár a Pellegrini to len pomenoval. Drzý Korčok vyhlásil: „Slovensku želám, ako napísal Janko Matuška v texte našej hymny, aby sa prebralo.“  Odkazujem Korčokovi, že Slovensko sa práve pred voľbami prebralo. Len Korčok si to nejako nevšimol, „opitý“ istotou víťazstva naplánovaného Sorosovým klanom. Peter Pellegrini sa ku Korčokovým slovám priamo nevyjadril. Správne. Nepatrí sa kopať do politickej mŕtvoly.
 
Pozrime sa, čo píšu  štváči DenníkaN: „Z popleteného lúzra je víťaz“. Taký článok môžu napísať ozaj iba lúzri – redaktori s nízkym IQ.
 
Redaktor a zároveň konšpirátor Kostolný napísal: „Fico chce byť prezidentom pomsty. Bráňme sa“. Naráža na to, že Pellegriniho bude riadiť Fico. To je konšpirácia toho najhrubšieho zrna. Asi taká, ako keby som napísal, že redaktori DenníkaN sú na výplatnej páske Sorosa. Ale preveril by som to a ak je to pravda, tak treba DenníkuN zobrať licenciu.
 
Ďalší exot Vladimír Šnídl napísal: „V roku 2002 bol poslanecký asistent, v roku 2024 je z neho prezident“. Slepá závisť. Tiež by som mohol napísať článok, že Šnídl v roku 1986 ťahal v piesku káčera. A v dospelosti možno počúva Káčera.
 

Miro Kern napísal článok a vyjadrenie Kisku: Fico je agresívnejší, Slovensko si však len tak ukradnúť nedáme“. Bývalý špekulatívny prezident Kiska sa nevie striasť súdov za svoje prehrešky. Má strach, že pôjde do basy? Ale súhlasím s ním, že Slovensko si ukradnúť nedáme. Slovensko patrí občanom Slovenska a nie zapredancom Slovenska v cudzích službách.
 
Ďalší politický lúzer Mikuláš Dzurinda vyhlásil: „Hanbím sa, že víťaz volieb siahol k takým faulom, lebo  to boli údery pod pás“. Dzurinda je v poslednej dobe dopletený ako vianočka, mýli si pojmy s dojmami a demonštráciu s menštruáciou. Pripomínam mu, že väčšina spravodlivých Sloveniek a Slovákov by ho rada videla na lavici obžalovaných z napomáhania vojnových zločinov, ktorých sa dopustil povolením preletov vražedných lietadiel NATO do bývalej Juhoslávie v roku 1999. A samozrejme za divokú privatizáciu strategických podnikov a iných majetkových podvodov, ktorých sa dopúšťali predstavitelia jeho strany a vlády.

Čo voľby na Slovensku hlavne ukázali?
V prvom rade to, že keď je suverenita Slovenska ohrozená, že Slovensko sa vie vzoprieť proti politickému nátlaku zo západného zahraničia, ktoré prostredníctvom platených ľudí v politike, médiách a v iných sférach verejného života sa snaží urobiť zo Slovenska poslušného lokaja svojich záujmov.
Ukázali tiež, že o osude Slovenska rozhodujú občania naprieč celým Slovenskom a nie nakazená liberálna kaviareň so svojou progresívnou centrálou v Bratislave.
Voľby ukázali, že sa zmobilizovalo zdravé jadro na vidieku, ktoré si váži pravé hodnoty demokracie. Ich nikto neoklame. Majú životné skúsenosti. Patrí im veľká vďaka.
Občania sa vo voľbách zmobilizovali bez rozdielu viery. Samotní katolíci, ktorých je na Slovensku väčšina zistili, že ich vlastní predstavitelia ich zrádzajú a volili budúcnosť a nie beznádej v cudzích farbách a ukradnutých farbách dúhy.

Pozoruhodné je, že Rómovia, ktorí volili v prvom kole Harabina dali v druhom kole hlas Pellegrinimu. Okrem toho cigánsky barón Matovič, ktorý oklamal Rómov v parlamentných voľbách, sa v prezidentských voľbách znemožnil. Preto Rómovia nevolili Matovičovho súpútnika Korčoka. Rómovia ho nevolili a Matovič nemal aké hlasy s Korčokom vykšeftovať.

Dôležité je to, že voľby ukázali vyhranenosť ultrapravicovej opozície, ktorá bude pokračovať tým, čo začala po jesenných voľbách. Svojou konfrontačnou politikou dosiahnuť politický prevrat na Slovensku. Tu treba byť v strehu a nedovoliť týmto politikom pracovať na organizácii tzv. farebnej revolúcie na Slovensku. Pre Slovensko je to momentálne trvalá hrozba. Organizátori sú na Západe a medzi vykonávateľov môžu napríklad patriť: Demeš, šimečkovský klan, Dzurinda, politici kiskoidného typu, psychicky narušený Matovič a jeho „dvojča“ Heger zodpovední za obete covidu, súčasný pomocník českej ministerky obrany Naď a jeho verný pobočník Krúpa, Kolíková zodpovedná za smrť generála Lučanského, generál Macko, Ivan Mikloš a iní im podobní.

Ultrapravicová opozícia nie je ochotná rešpektovať výsledky prezidentských volieb a svojim neustálym napádaním sa snaží rozložiť demokraciu na Slovensku. Takže môj odkaz pre nich znie. Rešpektujte výsledky volieb a prestaňte štvať občanov Slovenska proti sebe. Občania SR sú jednotní a vedia, že vlády Matoviča a Hegera vniesli krajinu do chaosu. Na Slovensku demokracia zvíťazila hlasmi občana. Pán nie je politik, ale občan, ktorý má v rukách jeho osud. Ak politik sklame, volič mu mandát zoberie.

Na tomto mieste si nebudem všímať hystériu politikov Česka a iných západných krajín, ktorí unisono Slovensko urážajú a nie sú schopní prežuť výsledky demokratických volieb. Dali najavo, že demokracia je podľa nich len to, čo chcú oni. Odhalili všetci pre občana jednu veľkú vec. Demokracia je v ich ponímaní bezobsažný termín slúžiaci na potláčanie práv občanov. Slovensko takúto hru odmietlo, narovnalo chrbty a vymanilo sa z oprát Západu. Ľudovít Štúr je milí občania na Vás hrdý a s úsmevom sa na Vás z nebíčka pozerá…
 „Otvorte svoje dlho stiesnené srdcia, Slovania, naberte s Božou pomocou odvahy k činom!“
Ľudovít Velislav Štúr
Zdroj: https://citaty-slavnych.sk/autori/ludovit-velislav-stur/
Viac na:
https://www.hlavnespravy.sk/normalna-cast-spolocnosti-sa-zdvihla-a-ukazala-extremistom-kde-je-ich-miesto/3456098
https://dennikn.sk/3926688/toto-vam-nezabudnem-odkazoval-korcok-v-emotivnom-prejave-pellegrinimu/?ref=mwat
https://dennikn.sk/3926770/z-popleteneho-luzra-je-vitaz-cikovsky-shemesh-javorsky-bezak-szalay-bella-pataj-a-obradovic-hodnotia-volby/?ref=tit1
https://dennikn.sk/3926946/fico-chce-byt-prezidentom-pomsty-branme-sa/?ref=tit
https://dennikn.sk/3868374/andrej-kiska-fico-je-agresivnejsi-slovensko-si-vsak-len-tak-ukradnut-nedame/?ref=inc
 
Z mesta SNP Ivan Štubňa


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *