26. mája 2024

Lipšicova JEDENÁSTKA. Paródia na skutočných prokurátorov

0

Lipšicova JEDENÁSTKA. Paródia na skutočných prokurátorov


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


O empatii a charaktere

11 prokurátorov z bývalej špeciálnej prokuratúry zase zapózovalo prednášaním o spravodlivosti, empatii, charaktere a práve.

Mám na nich pár otázok…

Teda okrem jedného z nich, ktorý je spomínaný v diskusnom fóre Iniciatívy vymazaných rodičov, takže pri starostlivosti 24/7 o dieťa asi nebude mať čas odpovedať… Tak ho necháme na pokoji.

Pán Repa, v ktorom vesmíre je stretnutie konané na špeciálnej prokuratúre, ktoré bolo vopred dohodnuté za účelom podania informácií o korupcii vo Vašom pracovnom čase na Vašom pracovisku a z ktorého bol urobený úradný záznam, „súkromným rozhovorom“?

Teraz stíhajú dvoch pánov za to, že si Vás jeden z nich nahral ako sa mu, citujem názor právnikov: „vyhrážate“, ale na vine vraj sú oni, lebo to bolo nahraté v rámci „súkromného rozhovoru“… keby to bol pracovný rozhovor, zrejme by vyšetrovali Vás.

Bežne v pracovnom čase hovoríte v súkromných rozhovoroch o sr*ní krvi ľuďom, ktorých potom odsúdi Vás strýko?

Dano Lipšic, aké to bolo robiť advokáta rodine Kuciakovcov a tváriť sa pred národom, že Zsuzsovú nepoznáš? Už si sa Kuciakovcom pochválil, že to bol Tvoj klient, kto si dal lustrovať adresu ich syna?

Michal Šúrek... Michal, Michal, Michal, koľko žien si vlastne podviedol? Ty ideš niekomu vyprávať o charaktere a integrite?

Pán Kysel, prečo ste seriózne neriešili, že sa akýsi Daniel Lipšic dostal k utajenej časti spisu s informáciami SIS o Zorovi Kollárovi v prípade, z ktorého bol pán Lipšic vylúčený, a teda sa k tomu spisu NESMEL ani priblížiť? Pán Kysel, prijali ste dohodu o vine a treste Zoroslava Kollára. Tá dohoda ale akosi nie je v súlade s tým, čo vypovedal obľúbený svedok Makó. Nešlo teda náhodou o krivú výpoveď kajúcnika? Prečo ste to neriešili? A nevadí, že dohoda o vine a treste Zora Kollára je v rozpore s listinnými dôkazmi, ktoré ste OSOBNE dávali do spisu?

Harkabus… o Vás som písala včera. Byť Vami tak už len potichu čakám zbalená na vyšetrovateľov.Keď ktosi overoval stav trestného oznámenia na Vás, prepojili ho tam, kde bolo cudzie trestné oznámenie… ale predstavte si, aj to cudzie trestné oznámenie bolo na Vás, pán Harkabus.

Daniel Mikuláš, Ty podpisuješ vyjadrenia o odbornosti, súcite a empatii? Kde bol Tvoj súcit a empatia, keď na šéfa NBÚ Konečného útočili médiá kvôli zjavným nezmyslom v Tebou dozorovanej kauze? Veď šéf NBÚ bol v Rozuzlení 200 dní krivo obvinený, že ubližoval tehotným policajtkám a Ty si to dozoroval, Ty, „prokurátor“! Totálny nonsens.

Vysvetlenie: Pán Konečný ani pán Pčolinský samozrejme žiadnym tehotným policajtkám neškodili. To len zložky škodili Konečnému a Pčolinskému. Obaja sa totiž ozvali medzi prvými proti zneužívaniu OČTK a manipulovaniu vyšetrovaní a pán Konečný sa ozval zvlášť proti nahlodávaniu dôvery občanov v inštitúcie klamaním a mal na mysli Danielitove klamstvá.

A hľa, dnes vyšiel ďalší Lipšicom podpísaný pamflet, nahlodávajúci dôveru v generálneho prokurátora. Len ten počet prokurátorov ochotných podpisovať jeho výmysly sa ztenčil. Keď tvrdili, že Repa nikoho nevydieral, podpísalo to vyše 50 prokurátorov. Túto dnešnú blbosť podpísalo 11.

Pani Bizoňová, Vy ste to podpísali tiež. Vás národ moc nepozná, za to Vy poznáte OSOBNE to dievčatko, na ktoré mierili samopalom a pištoľou pri nezákonnom zatýkaní jej ocka. Nevšimla som si, že by ste v tomto prípade konali, iniciovali vyšetrovanie alebo sa aspoň ozvali. Ako matka matke… Hanbím sa za ženy, ktoré sa neozvú ani keď ide o ohrozovanie detí, pani Bizoňová. Ale aspoň ľudia vedia, akú stranu ste si vybrali. Vašej dcérke želám bezpečnejšie detstvo než aké ste s kolegami na ÚŠP dopriali iným deťom.

No a to najhoršie na koniec.

Pán Hruška, vraj ste zbledli, keď sa na súde prefláklo, že onkologický pacient dostával vo väzbe nesprávne lieky, vďaka čomu umieral. Predpokladám, že okrem zblednutia ste v tom smere nič viac nepodnikli, všakže? Žiadne vyšetrovanie, všakže? Nevypovedal ten umierajúci pacient niečo o nátlaku pri vyšetrovaní? Vraj umrel na cele. Vraj nedostával ani lieky od bolesti. Nechcem si tú strašnú bolesť a samotu pri umieraní ani predstavovať. Umierajúci nebol prepustený z väzby domov k rodine ani z humanitárnych dôvodov…

Toľko, páni prokurátori, k empatii, ktorá Vám (podľa Vášho dnešného vyhlásenia u iných) tak chýba. Nech Vám Boh odpustí.

Savenna Monteloup FB


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *