13. júna 2024

Čaputová v RTVS, spoločne našli vinníka atentátu – Blahu

najnezávislejšia moderátorka v dejinách žurnalistiky Marta Jančkárová z RTVS a čaputová

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Predseda Smeru Robert Fico leží po atentáte v nemocnici a najnezávislejšia moderátorka v dejinách žurnalistiky Marta Jančkárová z RTVS už prišla na to, kto za to môže – Ľuboš Blaha.

V dnešnej O5m12 sme sa dozvedeli, že opozícia za nič nemôže a prezidentka Čaputová samu seba vychválila do nebies.

V dnešnom vydaní O5m12 sa objavila zaujímavá správa, ktorá hovorí, že opozícia za nič nemôže. To je celkom prekvapujúce, keďže obvykle sa opozícia snaží byť zodpovedná za všetko, od počasia až po ceny pohonných hmôt. Ale dnes? Nie, dnes sú to len nevinné bytosti, ktoré sa prechádzajú politickým parkom a obdivujú kvety demokracie.

A čo prezidentka Čaputová? No, zdá sa, že si dnes vzala pauzu od skromnosti a rozhodla sa, že si zaslúži trochu pochvaly. A prečo by nie? Veď kto iný by mal oceniť jej úsilie, ak nie ona sama? Možno to bolo po tom, čo zistila, že jej šaty a plášť, ktorým chráni demokraciu na Slovensku, je v čistiarne a nemôže zachraňovať svet, tak si aspoň zachránila deň tým, že si urobila kompliment.

Samozrejme, musíme brať do úvahy, že v politike je všetko možné a každý deň prináša nové prekvapenia. Možno zajtra opozícia prevezme zodpovednosť za globálne otepľovanie alebo prezidentka Čaputová objaví liek na spoločenskú apatiu. Kto vie? V každom prípade, dnešný deň bol v politickom svete Slovenska plný zvratov a zábavy.

Takže, milí čitatelia, nenechajte si ujsť ďalšie vydanie O5m12, kde sa možno dozviete, či dnešná opozícia nájde spôsob, ako byť zodpovedná za niečo (čokoľvek!) a ďalšie dôležite veci, napríklad či Čaputová dostane svoje šaty z späť z čistiarne a nebudú opäť spraté. Do tej doby si užívajte politické divadlo našej skromnej opozície.

Rudy/JNS


V RTVS UŽ NAŠLI VINNÍKA ATENTÁTU – SOM TO JA LUBOŠ BLAHA

Predseda Smeru Robert Fico leží po atentáte v nemocnici a najnezávislejšia moderátorka v dejinách žurnalistiky Marta Jančkárová z RTVS už prišla na to, kto za to môže – Ľuboš Blaha.

1. V dnešnej O5m12 sme sa dozvedeli, že opozícia za nič nemôže a prezidentka Čaputová samu seba vychválila do nebies.

2. Ako vinník sa menovite riešil len jeden poslanec – zlý Blaha. Lebo áno, moja nenávisť viedla k pokusu o vraždu Roberta Fica. Takto to nejako vidia v RTVS, gratulujem.

3. Keď im Jano Richter flochol, že autorom parlamentného uznesenia o zmierení som ja, Jančkárovej sa zrútil svet.

4. Tak veľmi chcela zo mňa urobiť toho najhoršieho a bum nevyšlo. Ja len, že toto je moderátorka verejnoprávneho médiá – namiesto toho, aby riešila vinníka atentátu, ona kope do nás, do Smeru, do obete.

5. Ja chápem, že tu zo mňa má kopa ľudí komplexy, ale toto je už fakt za čiarou. Z dnešného O5m12 akoby vyplývalo, že v nemocnici leží Zuzana Čaputová a nie Robert Fico.

6. Dozvedeli sme sa ako sa jej niekto vyhrážal – a to je predsa horšie ako štyri guľky do tela. Aj Heger len o vlások unikol smrti – ach, zabudnite na Roberta Fica, to Heger je tu obeť!

7. Čo tam po tom, že prezidentka Čaputová ostentatívne šírila nenávisť voči premiérovi Robertovi Ficovi. Čo tam po tom, že ľudí vyzývala, nech „netliachajú“. Mrs. Pfizer.

8. Slováci, ktorí nechcú vojnu proti Rusku, sú vraj „zmätení“ – toto tvrdila. Až kým sa nenašiel nejaký Cintula, ktorý jej vypisoval listy, aká je múdra a odvážna. A jej fanúšik „problém“ vyriešil – že áno, pani prezidentka.

9. Ale jasné, poďme riešiť Blahu. Jančkárová ma ako hlavnú tému podsúvala nielen v prvej časti, ale aj v otázke Čaputovej – nikoho iného nemá tak v zuboch. Už tú svoju nenávisť nevie ani skrývať.

10. Ale nebojte, to je len predohra. Teraz ešte nemôžu priamo kopať do premiéra, lebo by to bolo trápne, a tak kopú do mňa. O pár týždňov pôjdu po Robertovi – pripravujú si pôdu.

11. „Pán premiér, nechcete podstúpiť sebareflexiu, veď predsa, hovorili ste o prostitútkach a potkanoch, veď to vy si za to môžete,“ toto príde, uvidíte, už sa na to tešia. Sem to tlačia.

12. Teraz som na rade ja. Lebo potrebujú likvidovať bojovníkov v Smere. A zodpovednosť za zločin veselo rozrieďujú. Od Čaputovej sa dozvedáme, že „obeťou mohol byť každý“. No jasné, čo tam po premiérovi

13. A Čaputová sa tam ľutuje, že som o nej povedal, že je agentka, lebo to je strašnejšie než pokus o vraždu premiéra. Poľutujme pani prezidentku, to ona je tu obeť.

14. A samozrejme, treba útočiť na alternatívu. Lebo Jančkárová, ktorá ešte aj 10 dní po atentáte na nášho predsedu šíri nenávisť voči mne, je úplná peacemakerka, to len zlý Danny Kollár je to najväčšie monštrum.

15. Ja viem, ako to vo vás po takýchto mediálnych fauloch vrie, priatelia. Ale poprosím vás o pokoj. My nie sme násilníci ako oni.

Najlepším spôsobom, ako nám môžete vyjadriť podporu, je ísť voliť v eurovoľbách. A dať mi krúžok. Tým ich naštvete najviac – Čaputovú aj Jančkárovú.

Lebo to, čo stvárajú, je hanbou žurnalistiky aj akejkoľvek ľudskosti. Peknú nedeľu, priatelia

Luboš Blaha TG


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *