VZNIKÁ ÚDERNÉ PANDEMICKÉ KOMANDO INŠPIROVANÉ SS A GESTAPOM. New York Times: Gates a WHO chcú v každej krajine nadradený „Zbor globálnej zdravotnej pohotovosti“

0

USA: Bill Gates, ktorý píše v NY Times , sa obáva, že znova urobíme rovnaké chyby. Pýtate sa, aké chyby sú tie? Lockdowny? Zbytočne testovať úplne všetkých? Karanténa zdravých? Samozrejme, že nie! Starý Bill chce všetky tieto veci , ale rýchlejšie a s oveľa väčším množstvom peňazí, ktoré mu určite neprejdú cez vrecká.

Situáciu prirovnáva k mestu s hasičmi. S dobre vyškolenými a financovanými hasičmi, ak vypukne požiar, rýchlo zareagujú a zabránia šíreniu požiaru. To všetko znie rozumne, ale čo sa stane, ak k požiaru dôjde iba každých sto rokov?

Hasiči budú nepokojní a možno dokonca založia oheň alebo dva, aby videli nejakú akciu. Prihlásili sa ako hrdinovia, nie aby len sedeli a čakali na niečo, čo sa s najväčšou pravdepodobnosťou v časoch ich pracovného života nikdy nestane.

Aj keby nudiaci sa hasiči v skutočnosti nezaložili oheň, určite by zveličili riziká jedného. A môžete to pochopiť z ich pohľadu. Neustále trénujú, aby zachraňovali ľudské životy, nechcú strácať čas tlačením ceruziek.

Svetová zdravotnícka organizácia (WHO), pravdepodobne spolu s pánom Micro Softom, sa pokúša zriadiť „Global Health Emergency Corps “. Táto vojenská sondážna sieť bude pozostávať z popredných svetových lídrov v oblasti zdravotnej núdze, ktorí budú vykonávať cvičenia na precvičenie prepuknutia pandémie.

A ako v prípade znudených hasičov, po akom čase budú nové patogény zveličené zo všetkých pomerov alebo ešte horšie?

Bill Gates chce, aby všetky krajiny mali rozsiahle testovacie kapacity na kontrolu ľudského odpadu na najnovší vírus. Ale čím viac testujeme a čím viac hľadáme nové vírusy, tým viac ich nájdeme a tým viac nových pandémií bude. Samozrejme, obviňujú z toho klimatické zmeny, nie zvýšené testovanie.

Hovorí, že je dôležité, aby sme hľadali aj množstvo rôznych typov patogénov. Za posledných 20-30 rokov sme však videli, koľko nových vírusových strašiakov sa objavilo. Našťastie žiaden z nich nezabil veľa ľudí a nevznikla veľká panika kvôli nedostatku sociálnych sietí a neprepracovanej propagande.

Teraz však majú všetky nástroje pripravené. Videli, čo funguje a čo nie. Čo spôsobuje strach a čo povzbudzuje ostatných k predlžovaniu paniky. Každých päť rokov budeme mať novú globálnu pandémiu, ak budú mať na starosti rovnakí modelári a doomteri.

Ak sa nájde pozitívna vzorka, Bill chce, aby pohotovostný zbor nasadil tím rýchlej reakcie „na nájdenie ľudí, ktorí by mohli byť infikovaní“ . Písali ste na Substack a práve ste kýchli, možno ste sa nakazili, do karanténneho väzenia pre vás.

Bill hovorí, že potrebujeme profesionálne zbory z každej krajiny a regiónu. Nemôžu byť dobrovoľníkmi, musia byť kompenzovaní za reakciu na nadnárodné hrozby. Čím viac píše, znie to viac a viac ako armáda.

Pohotovostný zbor musia viesť ľudia, ako sú šéfovia národných agentúr verejného zdravotníctva, hovorí. Pretože agentúry verejného zdravotníctva tentoraz urobili takú skvelú prácu.

Pohotovostný zbor zabezpečí, aby boli krajiny a zdravotnícke systémy koordinované už pred mimoriadnou udalosťou, aby všetko v čase krízy prebehlo hladko. Chce tu povedať, že to, čo hovorí, ide a krajiny už nebudú mať suverenitu. Možno ste zvolili politika proti blokovaniu, ale Bill hovorí, že potrebujeme blokovanie a Pohotovostný zbor presadí toto rozhodnutie.

A očividne sú v tom všetkom aj peniaze kľúčovým motorom.

Bill hovorí, že ide o biliónový problém a musíme investovať do Global Health Emergency Corps. Okrem toho bohatšie krajiny musia zintenzívniť a poskytnúť finančné prostriedky.

Budete platiť za svoj vlastný zánik prostredníctvom ďalšieho blokovania a zatvárania podnikov. Nebudete si môcť dovoliť svoje potraviny, ale zaplatili ste mzdu Pohotovostnému zboru, ktorý vás ťahá do karantény po tom, čo vás sused udal, že ste príliš veľakrát kašľali.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *