Tomáš Taraba ku gay fotke progresívneho experta: PS je protislovenská, antisociálna a nekompetentná strana!

0

Klamstvá, lži či otázky, ktoré viac provokujú ako sa chcú na niečo zmysluplné spýtať, to je súčasný dezinfo mainstream. Tomáš Taraba im to jasne vysvetlil

Sociálny expert mimoparlamentnej strany Progresívne Slovensko Tomáš Hellebrandt si tento týždeň poriadne zavaril, keď skonštatoval, že dôchodky Slovákov sú nadpriemerné. “Dôchodky na Slovensku vôbec nie sú podpriemerné. V porovnaní k HDP dávame na dôchodky viac, ako je priemer EÚ. Taká je pravda, či sa to niekomu páči, alebo nie,” uviedol Hellebrandt v diskusii, na ktorej bol aj podpredseda strany Hlas-SD Erik Tomáš, ktorý prvotne na vyjadrenie upozornil.

To, že slovenskí dôchodcovia nepatria medzi najšťastnejších v Európe, je viac ako zrejmé. Pre politikov ide preto o veľmi zaujímavú a početnú skupina, ktorej podpora je podstatná v podstate pre akúkoľvek stranu, vrátane PS. Alebo, inak povedané, demografia v tomto prípade rozhodne nepustí. Je preto veľmi otvorené, aké efekty môžu mať podobné vyhlásenia progresívcov na ich preferencie a konečný volebný výsledok.

Reagovala už aj SNS

Hellebrandtove vyhlásenie samozrejme nenechalo chladných ani viacerých politikov, hlavne z prosociálnych, pronárodných a konzervatívnejších strán. Okrem kritiky od Erika Tomáša a od politikov opozičnej strany Smer-SD sa proti vyhláseniam PS postavila už aj SNS a to cez jedného zo svojich terajších popredných predstaviteľov.

Vášnivé bozky s mužom

„Expert Progresívneho Slovenska pre ekonomiku Tomáš Hellebrandt (pán vľavo) sa včera nechal počuť, že slovenskí dôchodcovia majú vysoké dôchodky a keď príde PS k moci, presadia ich zníženie. PS je protislovenská, antisociálna strana, plná nekompetentných ľudí, ktorú treba na politickej scéne izolovať,“ uviedol Tomáš Taraba na sociálnej sieti.

Zdroj


Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *