Je mi zle z tejto ženy…, nabehne k nej domov PR agentúra a fotograf a zrazu z nej je milujúca matka, láskavá žena a chápajúca politička???

0

Je mi zle z tejto ženy…Akože zabudneme nato, ako s plechovou tvárou oznamovala zadržanie, väzbu a úmrtie generála Lučanského, smrť advokáta Krivičenka, porobila průsery a chaos v súdnictve, sebe nadelila realitný biznis storočia a ona sa otrasie, nabehne k nej domov PR agentúra a fotograf a zrazu z nej bude milujúca matka, láskavá žena a chápajúca politička??? Tomu sa hovorí absolútna strata sebareflexie. Ona si myslí že ľudia – voliči, majú pamäť akváriovej rybičky, a ako sa hovorí- podľa seba súdim teba a dobre podceňovať voliča!! Je to absolútne N E V O L I T E Ľ N Á osoba!!!!

Nová ministerka spravodlivosti sa má. Pristihli sme ju, ako do roboty chodila okolo obeda a dieťa jej po meste kočíkovala sekretárka platená za štátne. Toto sme o nej zistili pred troma rokmi.

Skrátka sa vedela narodiť. Pravá ruka ministerky Lucie Žitňanskej Mária Kolíková je rozhodne šťastná žena a bez okolkov možno povedať, že má prácu snov. Teda minimálne pracovné podmienky, ktorým by sa každý zamestnaný človek potešil. Štátna tajomníčka po svojom nedávnom pôrode využíva na plnenie svojich materských povinností služby štátnych zamestnancov rezortu justície jedna radosť.

Ona sama sa pritom od roboty príliš nepretrhne. Mária Kolíková priviedla na svet svoje druhé dieťa začiatkom mája. Po pôrode nešla na materskú dovolenku ani nezačala čerpať klasickú dovolenku. Dá sa predpokladať, že udržanie lukratívneho fleku mohlo byť značne silnou motiváciou. To, čo nasledovalo, by sa dalo opísať ako využívanie štátneho aparátu naplno. O pracovných výhodách pani tajomníčky sa PLUS 7 DNÍ presvedčilo na vlastné oči.

S kočíkom cez mesto

Pred pár dňami zastavila po pol jedenástej hodine dopoludnia štátna limuzína pred Kolíkovej domom na hradnom kopci v Bratislave. Z vozidla vystúpila sekretárka štátnej tajomníčky. U svojej nadriadenej strávila dvadsať minút. Následne vyšla z domu s dieťaťom v kočíku a ako skúsená pestúnka sa dala do kočíkovania, zatiaľ čo matka batoľaťa naskočila do služobného auta. Šofér priviezol Máriu Kolíkovú do práce po jedenástej. Po štyridsiatich minútach sa pred ministerstvom zjavila úradníčka sekretariátu aj s kočíkom. Presne toľko jej trvalo, kým prešla s dieťaťom svojej šéfky z vilovej štvrte neďaleko vládneho hotela Bôrik až tam.

Sekretárka niekdajšej štátnej tajomníčky Márie Kolíkovej.

No povedzte, kto by nechcel taký džob? Samozrejme, v starostlivosti o malého novorodenca pani tajomníčky nezostala sekretárka sama. Po trištvrtehodinovej prechádzke na rozpálenom slnku zrejme značne vyčerpaná už nedokázala vytlačiť kočík až k lietačkám ministerstva, a tak si na pomoc zavolala jedného z členov Zboru väzenskej a justičnej stráže. Spoločnými silami kočík aj s dieťaťom úspešne dopravili do budovy.

Doobeda jej robota nevonia

Najbližšia spolupracovníčka ministerky Žitňanskej sa však do roboty neponáhľala ani inokedy. Nasledujúci deň ju šofér dopravil z domu na ministerstvo o pol dvanástej a o deň neskôr až po dvanástej. A keď už dorazila Mária Kolíková do roboty, v úrade dlho neobsedela. Zaskočila si do mesta na zmrzlinu. Celkovo jej denný pobyt na ministerstve v určité dni podľa našich zdrojov nepresahuje dve hodiny.

JNS/ Plus 7 DníPridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *