Generál Viktorín reaguje na Mikuláša Dzurindu, lídra strany Modrí – Most – Híd. Ďalšia vlastizrada? Pôjdu Slovenskí muži bojovať na Ukrajinu?

0

SLOVENSKO: Pôjdu naši vojaci na Ukrajinu? Pýta sa generál Jozef Viktorín (Republika), ktorý reaguje na Mikuláša Dzurindu, lídra strany Modrí – Most – Híd, ktorý bol hosťom v relácii TASR TV a Rádio Slovensko.

Tí, čo ste počúvali v Rádiu Slovensko v rozhlasovej relacii s Annou Vargovou Mikuláša Dzurindu, dáte mi za pravdu, že tento ‚líder‘ sa nezmenil. Stále rovnaký ako keď s Miklošom predával Slovensko a povoloval prelety cez naše územie na bombardovanie bývalej Juhoslávie, píše na sociálnej sieti generál Jozef Viktorín, z hnutia Republika.

Ale pozor, varuje Viktorín 

Táto hlásna trúba Bruselu a hlavne USA šiel v tejto relácii ešte ďalej. To, že všetkých poučoval, už beriem ako jeho folklór, tieto jeho slová musia každému vyraziť dych – citujem:

“Ale veľmi živo sa hovorí v prostredí, kde sa pohybujem aj ja, o tom, že možno príde chvíľa, kedy bude potrebné na pozvanie Ukrajiny, samozrejme so súhlasom medzinárodného spoločenstva rozmiestniť na Ukrajine aj povedzme európske ozbrojené sily, ozbrojené sily krajín, ktoré budú ochotné, tam tých vojakov poslať.“

Naozaj som dobre počul? Tak už nie len prezident ČR Pavel, ale už aj Dzurinda pripravujú verejnosť na rozmiestňovanie vojakov európskych krajín na Ukrajine?!

Toto je ale vážení hra s veľmi horúcim ohňom. A voči vlastnému obyvateľstvu je to zároveň zradcovská rétorika

Dzurinda zjavne nežartujte. Ale takýmito rečami sa pohybuje na tenkom ľade. Ja rozumiem, že v jeho hlave je silná vôľa po prelievaní cudzej krvi – čo dokázal už spomínaným otvorením nášho neba na prelety lietadiel NATO pri bombardovaní Belehradu. Ale posielať našich vojakov na Ukrajinu!?

SR potrebuje národne zmýšľajúcich politikov a nie zapredancov typu Dzurindu. Nie zaťahovanie Slovenska do vojny, ale mier pre obyvateľov SR to je cesta!

Máme pred sebou voľby, ktoré sú šancou, aby takýto a im podobní budú už nerozhodovali o Slovákoch a Slovensku.

Slováci ako múdri národ dokážu rozhodnúť sami a vás k tomu pán Dzurinda, naozaj nepotrebujú.

ZDROJ:  TASR TV/HD/ Rádio Slovensko

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *