13. júna 2024

Matovič-Trpko kyslý víťaz volieb, aktuálne premaľovaný na hnutie „priateľov“ starých fiatiek, už pred občanmi definitívne zmaturoval.

Zdielajte

Olano prepadlo – sranda končí.
Už sa mu smeje aj STOP-ka pri ceste. Trpko kyslý víťaz volieb, aktuálne premaľovaný na hnutie „priateľov“ starých fiatiek, už pred občanmi definitívne zmaturoval. Tak ako tu na hulváta po celý čas vystrájal, tak aj prepadol.
Darmo sa úporne snaží vyvolať dojem, že tu posledného tri a pol roka vôbec nebol. Akoby v tom desivom úpadku Slovenska vôbec nemal prsty. Akoby nám tú slovenskú demo-no-kraciu krivil niekto úplne iný. Snaží sa dištancovať od všetkého, čo jeho kmeňoví aktivisti a politickí diletanti spôsobili.
Najnovšie nielenže kazia dobré meno „fiatkám“, ale vymýšľajú si naivné heslá o mafii. Dokonca o tom, že „ONI“ nás mafii nepredajú. A kto ich o to prosí ? ONI sú fakt mimoni. A ešte riadne pomýlení.
Každý priemerne inteligentný občan sa týmto „marketingovým blábolom“ musí smiať. Ale vlastne už nikoho nezaujímajú. Bublina spľasla.
Pri jazde autom sa mi vynoril príznačný obraz. Odfotil som si ho na pamiatku. Aj náhoda s jasnou dopravnou značkou pred bilbordom politicky infantilnej značky ukazuje, že najlepším ocenením tejto hanby Slovenska – je STOP.
STOP na večné časy a už NIKDY INAK. Ani len zo srandy.

Karol Farkašovský/fb

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *