Nezabúdajme!! Matovič spôsobil smrť vyše 20 000 ľudí na Slovensku, a to aj preto, aby mohol s kamarátom rozkradnúť 75 miliónov EUR na nákupe testov

0
Slovensko čaká celoplošné testovanie na koronavírus, vyhlásil Igor Matovič. Nakúpili 13 miliónov testov

Slovensko čaká celoplošné testovanie na koronavírus, vyhlásil Igor Matovič. Nakúpili 13 miliónov testov

Počas toho COVID obdobia Matovič vo svojom záujme vymyslel tie jeho celoplošné testovania, a to preto, aby mohol s kamarátom rozkradnúť 75 miliónov EUR na nákupe testov.

Kto nebol otestovaný, tak tomu Matovičova vláda nátlakom nedovolila takmer nič, ani ísť do práce a tým pádom ani živiť rodinu.

Na tých Matovičových testovaniach sa každých 7 dní museli zúčastňovať všetci občania Slovenskej republiky, ak chceli aby im Matovičova vláda dovolila aspoň niečo robiť, niekde ísť.

Na tých Matovičových testovaniach občania Slovenskej republiky museli každých 7 dní stáť natlačení v dlhých radoch, a takmer všetci sa tam kvôli tomu nakazili, následkom čoho zbytočne zomrelo vyše 20 000 občanov Slovenskej republiky. Je to dokázané odbornými štúdiami. Smrť týchto nevinných vyše 20 000 občanov Slovenskej republiky, ktorú spôsobil Matovič a jeho vláda, už vyšetruje aj generálna prokuratúra.

Matovič tie testovania účelovo vymyslel, aby mohol s kamarátom rozkradnúť 75 miliónov EUR na nákupe testov.

Trnavská firma Matovičovho kamaráta zarobila na nákupe testov 75 miliónov EUR.

Takto Matovič a jeho kamarát rozkradli 75 miliónov EUR zo štátneho rozpočtu a Matovič sa na tú krádež neštítil spôsobiť smrť vyše 20 000 občanov Slovenskej republiky, ktorí zomreli len preto, že sa museli kazdych 7 dní zúčastňovať tých celoplošných testovaní, kde sa takmer všetci nakazili.

Medzi tými 20 000 ľuďmi, ktorí zomreli kvôli Matovičovi boli hlavne nevinní dôchodcovia, ktorí už nemajú takú silnú imunitu a kvôli nákaze na tých Matovičových testovaniach zbytočne kvôli Matovičovi a jeho vláde zomreli, a namiesto toho aby si užili pokoj na dôchodku, ich kvôli Matovičovi čakala smrť po nákaze na tých Matovičových testovaniach.


V nasledujúcich blogoch si pripomenieme ďalšie zločiny a zverstvá, ktoré napáchali Matovič a jeho strana Oľano.

Na nič sa nezabudne, všetko si v nasledujúcich blogoch dôkladne pripomenieme.

Ľudia, ktorí budú po tom všetkom čo Matovič (a Matovič aj predtým) a jeho vlády napáchali od marca 2020 do mája 2023, čo i len uvažovať o tom, že by ešte niekedy volil Matoviča a jeho stranu OĽaNO, tak takíto ľudia nemôžu byť pri zmysloch a odporúčal by som im, aby vo vlastnom záujme vyhľadali psychiatra, lebo ho zjavne a akútne potrebujú.

Autor: pavolsokol/blog Pravda

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *