NAKA asi spolupracuje so SMEROM, Igiot Matelko na návšteve u Bielika a Terorkrati na čele s Naďom robia reklamu Republike, nezabudli ani na Hlas

0
Matovič na návšteve u Bielika a Terorkrati na čele s Naďom robia reklamu Republike, nezabudli ani na Hlas

Matovič na návšteve u Bielika a Terorkrati na čele s Naďom robia reklamu Republike, nezabudli ani na Hlas

Tak toto sme tu ešte fakt nemali. Bývalé vládne strany robia všetko preto, aby vo voľbách získala opozícia drvivú prevahu. Smer už nemusí ani s prstom pohnúť. No a načo? Celú pripravenú akciu, ktorú myslím predpovedal aj Naď či Matelko, dnes dokonala NAKA. Takú kampaň fakt Slovensko nemalo. Neviem, akých Igiotov majú tieto strany v PR manažmente, ale je to jedna katastrofa. Takí Terorkrati v podaní OPNaďa dnes vystrájali ako zmyslov zbavení. Chudáci, nemajú program ani percentá, tak útočia do Republiky, ktorej len pomohli. To boli také drísty a konšpirácie. Nemôžem povedať, že to prerazilo dno, lebo títo politickí dem.nti a dobrodruhovia to naozaj nemajú v hlavách v poriadku. Pritom nie som nejaký obdivovateľ strán ako Smer či Republika, ale dnes určite získali percentá a nemuseli urobiť ale vôbec nič.
To si fakt politickí skrachovanci ako OPNaď, či Hegnutý myslia, že im to nejako pomôže? Nemali by radšej predstavovať svoje riešenia krízy, do ktorej nás sami vtiahli?
To sú srandisti. Bláznov sme už raz volili a ako to dopadlo? 3,5 roka teroru, atomofiek a igiotských nápadov z FB.
Teraz ešte suprovo spolupracuje na volebnej kampani so Smerom aj NAKA. Neviem, koľko dostali za tento nápad, ale bol to perfektný PR ťah a Fico sa môže len smiať, toto mu naženie ďalších 5% a môžu v pohode začať rozmýšľať na 30%. Ešte aspoň že to zaspaté PS bez riešení voľajako nevystupuje, respektíve vždy až po funuse.
No a to čo predviedol už skutočne politický úbožiak a plagiátor Matelko Prvý Igiot nezdolaný a do neschopnosti dejín zapísaný v relácii s Bielikom, je už naozaj politické dno. Bielika sledujem roky, je pripravený a ma rozhľad a vcelku je aj objektívny. Neviem, či by som to ustál na jeho mieste a mnohí z nás by s tým naozaj mali problém, len asi Belousovová nie. Ešte zatiahnuť do toho Bielikovho otca, tak to bolo fakt úbohé.
Teraz k tomu Hlasu. Aj OPNaď si do neho kopol aj jeho niekdajší Igiot kamarát z Terorkratov. Nuž čo, aspoň ho museli spomenúť. Tak už je to pomaly jasné. No a po relácií s Hlinom a Galkom už Hlas má jasné, s kým asi pôjde. Toľko úbohosti z týchto dvoch dinosaurov, čo už nemajú čo v politike robiť, pretože svoju neschopnosť už ukázali bola ukážková. Jeden KDH-cky liberál a druhý votrel do DS, ktorú si sprivatizoval.
Tak strany bývalej vlády či už Igiota alebo Hegnutého naozaj pomáhajú stranám ako Republika, Smer, Hlas či SNS. Vlastne ani im nepomáhajú, ale skôr voličom. Takých Terorkratov, ktorí nedokázali okrem atomofiek nič, naozaj nemusím. Bez Fica by asi neprežili, pretože okrem “ lebo Fico“, nič iné v hlavách nemajú.

Autor textu: gabo126/blog Pravda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *