13. júna 2024

Čaputová označila predstaviteľov opozície za klamárov a žiada slušnú predvolebnú kampaň: Buďte ako ja!

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

Čaputovej posledné predvolebné politicko-hadie zákerné uštipnutie!

Zdielajte

Kto za to môže? Prezidentka SR Zuzana Čaputová by si želala, aby bol posledný mesiac pred parlamentnými voľbami politickou súťažou, nie politickou vojnou. Lídri majú podľa nej vážiť slová, pretože nenávisť a nevraživosť sa prenáša na spoločnosť. Skonštatovala to pre TASR v súvislosti s blížiacimi sa voľbami a očakávaným vyostrením predvolebného boja. Nuž, ako vždy, pani magisterka, ktorá na povel prezidenta vyhodila ministra vnútra a nechala tých, ktorí majú byť zo zákona v civile, zatknúť aj šéfa SIS. Či kandidáta najsilnejšej opozičnej strany,

Kto za to môže?

„Veľmi by som si želala, aby bol posledný mesiac politickou súťažou. Nie politickou vojnou. Je potrebné, aby politickí lídri vážili svoje slová. Pretože klamstvá, nevraživosť, nenávisť, ktoré niektorí používajú ako svoju pracovnú metódu, sa nekončia v televíznych novinách, kde ich prednesú. Ale prenášajú sa aj na spoločnosť,“ uviedla pre TASR.

Keďže pani magisterka sedí v Rade dôvery v neziskovke pána Hríba, ktorý vedie proti opozičnú kampaň, je viac ako jasné, kto sú podľa nej „politici, ktorú majú lož ako pracovnú metódu.“

A kto šíri nenávisť

Zuzana Čaputová tak opäť raz „dokázala nemožné.“ V prejave, v ktorom vyzýva na slušnosť a nešírenie nenávisti, prezidentka, ktorá má byť podľa Ústavy SR nad-stranícka, nazve opozičných politikov klamármi.. Kto teda šíri nenávisť? A popritom sa nedrží toho, čo hovorí Ústava SR, základný právny kameň nášho štátu?

Ceny

Ktoré v zahraničí preberáte za to, že ste tu „stvorili právny štát a demokraciu,“ totiž pani prezidentka nestačia. Kedy sa vyjadríte ako ochrankyňa ľudských práv, k 21 rozhodnutiam o nezákonných väzbách?

A ako vám má verejnosť veriť potom, ako ste potom, ako sa vám verejne vyhrážal váš prezident, odvolali ministra vnútra? A dosadili tam človeka, ktorý má tak ako vy, blízko k strane Progresívne Slovensko? Nemajú opoziční politici a voliči právo sa pýtať?

Nestačia

Ak šesť týždňov pred voľbami zatýka váš prezident na základe troch rokov starých výpovedí opozičných politikov? Naozaj? A znovu zopakujem, že s vašim požehnaním ich zatýkajú ti, ktorí majú byť podľa Zákona o štátnej službe postavení mimo jej výkon.

Ak voláte po zastavení nenávisti a strachu, možno, len možno.. by ste mali začať od seba. Činmi, lebo zo vzletných fráz sa bežní ľudia nenajedia..

eReport

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *