24. júna 2024

Slavěna Vorobelová-„Partizán“ Heger bez sebareflexie

Slavěna Vorobelová-Matovičovi nechutí vlastná medicína

Zdielajte

31. augusta 2023, Slavěna Vorobelová

Heger pri príležitosti výročia SNP zverejnil fotografiu, kde si na kuse kartónu „veľmi vkusne uctil“ pamiatku hrdinov SNP, kde pridal text: „Uctime si hrdinov SNP tým, že nezabudneme na hodnoty, za ktoré bojovali. Nedovoľme, aby nenávisť a agresivita sedela v našom parlamente.“ (audio verziu tohto blogu si môžete vypočuť TU)

Zdroj: (Facebook) Eduard Heger

S týmto môžem len súhlasiť. Tiež mám hrdinov SNP v najvyššej úcte, viem, aká bola historická pravda, viem, kto bol fašistom a kto bol osloboditeľom, ktorý priniesol mier a spásu aj pre nás.

A keď sa zamyslím nad tým, ako sa od nástupu k moci správa taký Heger a jemu podobní Matovičovia, Naďovia, progresívne agresívne Čaputové, kadejakí Korčokovia, Kačerovia a Šeligovia, Kollárovci (nie tí skvelí hudobníci) a im podobní, tak naozaj neviem, koho ten slabomyseľný neborák s tým kartónom nad hlavou myslel, keď písal „fašisti do parlamentu nepatria“. Veď na základe minimálne toho, čo tu on počas svojho úradovania povyvádzal, koľko škôd napáchal, koľkým ľuďom dokázal zničiť životy nezmyselnými opatreniami, nariadeniami a zákonmi, ako položil národné hospodárstvo a rodinné rozpočty na kolená, akú nenávisť a zlobu neustále šíri, ako agresívne sa správa voči ľuďom s inými názormi, ktoré by najradšej zakazoval a trestal, tak z toho mi naozaj len vyplýva, že to práve on je ten fašista, ktorého spomína na svojom kartóne.

A keď sa už teda takto verejne Heger priznal k tomu, čo on skutočne je a aké hodnoty vyznáva, tak by som mu odporučila, aby hrdinov SNP on nechal na pokoji, pretože v tej dobe oni bojovali, prelievali krv a mnohí položili svoje životy práve preto, aby aj náš národ oslobodili od zločincov, ktorí používali praktiky, ku ktorým má Heger, podľa jeho vlastných skutkov, bližšie ako ďalej. Hlavne Heger nech už dá pokoj aj slovenskému národu a občanom SR.

P.S.: Ešteže si tento americký tajtrlík na ten kartón nenapísal aj: “Sláva Ukrajine!“, aby to jeho „dielo“ bolo kompletné! Celé to len pripomína známe porekadlo: „Zlodej kričí, chyťte zlodeja!“

Zdroj: (Facebook) Slavěna Vorobelová

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *