Dosť bolo Vallových chrapúnstiev. To, čo sa za Valla a jeho služobnice Schulczovej deje s Divadlom P.O.Hviezdoslava, to sa už nedá inak nazvať ako megachrapúnstvo.

0

1. septembra 2023, medvedar

To, čo sa za Valla a jeho služobnice Schulczovej deje s Divadlom P.O.Hviezdoslava, to sa už nedá inak nazvať ako megachrapúnstvo. Protislovenské, protikresťanské, protirodinné a banderovské fašizoidné vitráže v DPOHG – to je už casus belli občianskej vojny. Kade Vallo ide, tade sú za ním hnojiská. Najprv v Horskom parku, potom na zneuctenom Slavíne, potom na „dúhových uliciach“ historického centra – a teraz sa Vallovo hnojisko ocitlo v srdci kultúrnej slovenskosti – v budove bývalej činohry Slovenského národného divadla. V divadle pomenovanom po národnom básnikovi Pavlovi O. Hviezdoslavovi.

Hnus je slabé slovo, ktoré sa tu dá použiť.

Chrapúnstvo však nespáchal a nepácha iba Vallo a jeho „team“ /v skutočnosti gang s väzbami najmä na Progresívne Slovensko/. Protislovenské, protinárodné chrapúnstva spáchala – BOHUŽIAĽ – väčšina Bratislavčanov s volebným právom. Chrapúnstva spáchali tí ľudia, čo Valla a jeho gang zvolili na čelo hlavného mesta Slovenskej republiky v posledných komunálnych voľbách alebo tí Bratislavčania, čo voliť v komunálnych voľbách nešli a tak Vallovi a jeho gangu umožnili páchať po Bratislave protislovenské špinavosti. A chrapúnstva spáchajú napokon aj tí -tentokrát už občania celého Slovenska, – ktorí budú v nastávajúcich parlamentných voľbách voliť politické strany, ktoré sú na Valla a spol. previazané: konkrétne Progresívne Slovensko, SaSku, Demokratov alebo Modrý Híd. Ak sa liberálfašisti z PS , SaS a spol. dostanú k moci, zneuctievanie všetkého slovenského v Bratislave dostane mohutnú podporu z vládnych miest. A bude pokračovať nielen v hlavnom meste Slovenska ale preleje sa z neho do všetkých kútov nášho zatiaľ krásneho Slovenska.

Dúhové homosexuálne a banderovské zástavy, odseknuté hlavy našich národných dejateľov a prečiarknuté dvojkríže budú sa objavovať po všetkých mestách a dedinách našej domoviny. Čudnou slovenčinou rozprávajúce individuá budú pustošiť slovenský národný živel účinnejšie ako starí známi maďarizátori od Bélu Grunvalda a Femke.

Zastavme to kým je čas. Voľba Valla, Šimečku, Sulíka, Hegera, Dzurindu, Korčoka a spol. – to je voľba národnej smrti Slovákov. Voľba PS, SaS a ľudí z Vallovho gangu – to je národná samovražda. – Tu nejde iba o petíciu za odstránenie proti-slovenskej vitráže či za odvolanie riaditeľky divadla z funkcie. Tu nejde dokonca už ani o demisiu slovakofóbneho Valla. Tu už nejde iba o osud slovenskej Bratislavy. Tu už ide o osud celého Slovenska a v nie príliš vzdialenej perspektíve o bytie či nebytie slovenského národa.

-Zdá sa vám, že zveličujem ? Nuž, bodaj by ste mali pravdu…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *