30. mája 2024

Ficove dôkazy-Ódorova zúrivosť. Hra na solídneho bankára v elegantnom obleku sa skončila.

0
Ficove dôkazy-Odorova zúrivosťi. Hra na solídneho bankára v elegantnom obleku sa skončila.

Ficove dôkazy-Odorova zúrivosťi. Hra na solídneho bankára v elegantnom obleku sa skončila.

Čaputovej Odor včera vyhlásil, že ho už nebaví zapodievať sa každý deň novými a novými Ficovými klamstvami. Odora zjavne nebaví ale niečo iné. Do zúrivosti ho dovádza vládnutie, ktoré si asi predstavoval trochu inak a ktoré presahuje jeho schopnosti. Hra na solídneho bankára v elegantnom obleku sa skončila. Z decentnej hviezdy sorosovských salónov zostal obyčajný Odor z dediny v okrese Komárno. Správajúci sa ako paraszt, resp. skôr ako jedovitý bíreš, ktorému sa nič nedarí. Povýšenecké bonmoty, ktorými častoval na začiatku svojej premiérskej kariéry Ľ.Blahu či iných predstaviteľov opozície zmizli. Zostala len reč tela, pripomínajúca kočiša a lži na úrovni szélhámosa.

Ilustrujme si to na najnovšom výroku Odora na adresu Fica. Fico na poslednej TB Smeru SSD Odora, Čaputovú. Šimečku, Lipšica a spol. iste riadne rozčúlil. Fico však nič nekonfabuloval. Neopieral sa o svoje vlastné výmysly či lacné predvolebné triky. Fico iba predložil DôKAZY:

  • nahrávku komunikácie šéfa policajnej inšpekcie Ďurku s kajúcnikom P.Petrovom, zvaným Tiger;
  • výroky P.Petrova-Togra, ktorými potvrdzuje, že sa jeho stretnutie so šéfom policajnej inšpekcie Ďurkom uskutočnilo a že je nahrávka z tohto stretnutia autentická;
  • nahrávka komunikácie Ďurku s Petrovom a výpoveď Petrova zhodne potvrdzujú, že Ďurka nahováral kajúcnika Petrova, aby pred OČTK vypovedal tak, ako mu to Ďurka nadiktoval a aby tak v maximálne možnej miere priťažil „smerákom“;
  • list bývalej šéfky vyšetrovateľského tímu policajnej inšpekcie Santusovej, adresovaný na MV, GP a prezidentke republiky;
  • v liste Santusová potvrdzuje zneužívanie OČTK v boji s politickou opozíciou;
  • v liste tiež Santusová opisuje, ako ju jej nadriadený akýsi Svitok sexuálne obťažoval; ide o „elitného“ pána policajta, ktorý je manželom kandidátky na poslanca NRSR za slniečkársku stranu Demokrati,- pani Svitkovej;
  • na to, že k sexuálnemu obťažovaniu Santusovej naozaj došlo, sú podľa advokáta Paru svedkovia a je tiež materiálny dôkaz-výpis hovorov zo Santusovej telefónu z inkriminovanej noci, v ktorej k obťažovaniu malo dôjsť-je tam niekoľko desiatok volaní policajta Svitoka podriadenej policajtke Santusovej.

Na TB Smeru SSD zaznelo ešte zopár ďalších závažných informácií. Nezaznelo tam ale žiadne „Ficovo klamstvo“. Zazneli iba jasné a vecné DôKAZY. Nespochybniteľnosť týchto dôkazov je v skutočnosti to, čo Odora a jeho sorosvské pozadie v prezidentskom paláci na špeciálnej prokuratúre dovádza do zúrivosti. Ficove dôkazy sú to, čo Odorovi strháva z tváre masku non-šalantného bankára a čo v ňom odhaľuje jeho skutočné osobnostné vlastnosti. Vlastnosti pomstivého paraszta a bírešského zúrivca. Ochranné krytie spadlo: zostali iba ufúľané bírešské gate a špinavé čižmy so slamou trčiacou z deravej podrážky.

V našich zemepisných a kulturálnych končinách sa zaužívala predstava dočasného premiéra ako decentného pána s nadhľadom a schopnosťou zaujímať k veciam technokratický, politicky nestranný prístup. Tak sa doteraz prezentovali napr. dočasní premiéri v Česku, ale dokonca aj na Slovensku. Napriek obrovským výhradám voči Jozefovi Moravčíkovi z čias boja pravice s V.Mečiarom sa dokonca aj u tohto pána prejavila istá diplomatickosť, odstup od každodenných politických bojov a pokus o nadstranícky nadhľad. Odor je iný dočasný premiér. Od momentu menovania do funkcie ostro vstúpil do politického boja s Ficom, so Smerom SSD, s opozíciou ako takou. Tak ako policajný prezident a Odorov kamarát Hamran je aj Odor od začiatku fanaticky protismerácky. Odor a Hamran miesto apolitického výkonu svojich funkcií púšťajú jedovatú žlč na R.Fica, na pána Uhríka, pána Danka, pána Blahu a ostatných nepriateľov sorosovskej „demokracie“.

Odor mohol byť celkom solídne osvieženie v zbierke premiérov SR. Mohol byť etalónom objektivity, odbornosti a nestrannosti. Bohužiaľ, nestalo sa tak. Odor sa ukázal ako ODROŇ. Stal sa z neho obyčajný simplexný ficobijec akoby z nejakej dedinskej becsali – z podradnej z dosák zbitej zanedbanej krčmy kdesi na juhu Slovenska.

medvedar/blog Pravda

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *