23. apríla 2024

Kde na to vzal?, „slušný človek“ Roman Mikulec, na dve luxusné nehnuteľnosti, zruby v Zázrivej.

0
V Zázrivej rastie výstavba, ktorá má mimoriadne blízko k exministrovi vnútra OĽaNO Romanovi Mikulcovi. Čo ho spája s výstavbou v panenskej prírode a odkiaľ na to jeho úradník vzal peniaze

👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


  • Samuel Migaľ, novinár a aktivista, zverejnil video, ktoré vyvoláva otázky o vzťahu medzi ministrom vnútra Romanom Mikulcom a podnikateľom Branislavom Delejom
  • Na videu sú vidieť dva nádherné zruby v Zázrivej, ktoré sú vlastnené Delejom, bývalým riaditeľom Nemocnice Sv. Michala
  • Delejova nemocnica je podriadená ministerstvu vnútra, ktorému šéfuje Mikulec
  • Migaľ tvrdí, že Mikulec a jeho ochranka navštevovali zruby viackrát a že sú to miesta pre tajné stretnutia a obchody
  • Miestni obyvatelia potvrdzujú, že videli Mikulca i Deleja v Zázrivej a že zruby sú dobre strážené

Má sa dobre! Možno raz zistíme aj to, ako to bolo s nákupom vrtuľníka, ktorý odklepol „slušný človek“ Roman Mikulec v deň pádu vlády. Každopádne, zdá sa, že bývalý minister netrie biedu. Šokujúce informácie prináša Samuel Migaľ.  

Mikulec, Delej a Zázrivá

Bývalý moderátor, dnes kandidát strany Hlas, Samuel Migaľ, prináša šokujúce video. Ukazuje na ňom dve luxusné nehnuteľnosti, zruby v Zázrivej. Miestni dosvedčujú, že tam opakovane videli Mikulca aj s „gorilami“. Oba zruby patria oficiálne Branislavovi Delejovi, bývalému riaditeľovi Nemocnice Sv. Michala v Bratislave, ktorá spadá práve pod ministerstvo vnútra. Delej bol človek dosadený priamo Romanom Mikulcom.

Hovorí sa, že jedna z luxusných nehnuteľností, ktorá môže mať na realitnom trhu hodnotu až pol milióna Eur, patrí práve Mikulcovi. Neznámy človek doslova vo videu obviňuje bývalého ministra, že na kúpu pozemkov a stavbu nehnuteľností sa použila provízia zo škandalózneho nákupu vrtuľníka.

Škandálov bolo veľa

Migaľ pripomína, že škandálov mal Mikulec za svojho ministerského pôsobenia viac než dosť. Niektoré sa dokonca priamo týkali Nemocnice Sv. Michala. Napríklad ten, keď v čase najprísnejších covidových opatrení, navštevovali ako na bežiacom páse Kollára v nemocnici Matovič, Remišová aj Sulík. V čase, kedy sa bežní ľudia nemohli ísť ani rozlúčiť s umierajúcimi blízkymi na smrteľnom lôžku.  Kollára navštevovali aj jeho priateľky. Personál, ktorý sa na praktiky sťažoval, prepustili. Všetko prikrýval práve Mikulec.

Tender na strážnu službu na desaťtisíce eur vyhrala strážna služba spájaná s bratom Mikulca. V spomínanej nemocnici sa kompletne rozpadlo kardio-oddelenie. Mnohí zamestnanci odišli pre to, že nesúhlasili s praktikami pod Mikulcovym a Delejovym vedením. Delej za veľmi podozrivých okolností prenajal cudzím firmám priestory lekárne a laboratória.

Migaľ prináša vo videu aj ďalšie šokujúce informácie. Každopádne, Delej má za svojho riadenia nemocnice na krku niekoľko škandálov a po celú dobu mal nad ním ochrannú ruku práve Mikulec. „Prečo?“ pýta sa Migaľ. „Odpovede by sa mohli nájsť práve na zázrivských lazoch,“ ukončuje video.

eReport/JNS

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *