25. februára 2024

Nehanebné správanie sa „objektívnych“ médií v predvolebných debatách!

0
Nehanebné správanie sa „objektívnych“ médií v predvolebných debatách!

Nehanebné správanie sa „objektívnych“ médií v predvolebných debatách!


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


 Autor- ferro Nezaradené/blog Pravda

Predvolebné TV debaty určite nie sú určené pre pevne rozhodnutých voličov.

Ja medzi nich patrím a sledovanie týchto predvolebných debát, výhradne v týchto „objektívnych“ médiach, ako sú RTVS, JOJ, MARKÍZA, TA3, sú len stratou času…

To čo v nich povedia zástupcovia tých strán resp. toho politického subjektu, ktorý s určitosťou budem voliť ja, tak ich názory poznám zprava, zľava, zhora, zdola…

A počúvať názory iných politických subjektov, hlavne tých „demokratických“, čo za ostatné tri a pol roka dočista zruinovali našu republiku, čo nás tu absolútne bezdôvodne covid gniavili, čo nás aktívne zatiahli do vojenského konfliktu, s ktorým po vojenskej stránke nemáme absolútne nič, a čo sa dnes tvária, že oni do slovenskej politiky prišli až dnes, pred PV 2023, tak tých sa naozaj nedá počúvať!

A presne tak som aj včera vydržal pozerať prvé kolo otázok na TV JOJ, na RTVS…

Jedine čo som dokázal odsledovať v celom rozsahu bola debata na TA3 medzi Blahom a Trubanom. (predvčerom medzi Ďurica – HNUTIE REPUBLIKA a Cigániková – SaS)

K tomu len jedná „bezvýznamná“ poznámka – aj keď nie som voličom SMER-SSD, tak im fandím, nech im tí, čo ich chcú voliť, dajú čo  najviac hlasov, nech nesú leniví a nech idú k voľbám…ta poznámka znie – Blaha sfúkol Trubana, ako sviečku na narodeninovej torte…konečný stav hlasovania na konci diskusie bol v pomere: Blaha – 68% – Truban – 32%…a to si uvedomme, že hlavne hlasovali voliči veľkých miest lebo dosah TA3 nepokrýva bez káblovej TV značnú časť SR(!), deň predtým bol rozdiel ešte výraznejší – Ďurica(HR) – 85% a Cigániková (SaS) – 15%!!!

A teraz späť k hlavnej téme tohto môjho článku.

Nehanebnosť správania sa redaktorov diskusných predvolebných debát na RTVS, JOJ, MARKÍZA podľa mňa spočíva v tom, ako kladú otázky.

Keď kladú otázky zástupcom SMER-SSD, tak vždy začínajú tým, že predsa ste tu vládli 12 rokov a prečo by Vám mali voliči teraz veriť, že to už bude z vašej strany iné alebo nezdá sa vám, že vaša zahraničná politika Slovensko uvrhne do medzinárodnej izolácie a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky.

Keď kladú otázky zástupcovi HNUTIE REPUBLIKA, tak začínajú tým, že či si nemyslia, že ešte stále majú vo svojich radoch extrémistov, fašistov, kedy sa jasne vymedzia voči fašistickej ideológii, či vystúpenie z NATO nie je hodenie sa do náručia RF a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky.

Keď kladú otázky zástupcom SNS, tak začínajú tým, že už raz ste boli vo Vláde so SMER-SSD a tiež ste tam mali kauzy alebo, ako vám majú voliči veriť, že ak pôjdete po PV 2023 opäť do vládnej koalície zo SMER-SSD, že znovu nebudete pokračovať vo vašich kauzách a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky.

AVŠAK, keď príde rada na kladenie otázok PS, tak sa vždy začínajú tým, čo si myslíte, ak by SMER-SSD zostavoval Vládu po PV 2023, dôjde k našej medzinárodnej izolácií? alebo myslíte si, že ak by Vládu SR po PV 2023 zostavoval SMER-SSD ohrozilo by to demokraciu v našim štáte? a také a iné absolútne trápne a podpásové otázky!

A takéto otázky títo „objektívni“ redaktori dávajú aj zástupcom SaS, Demokrati, Modrí…, KDH…teda všetkým tým, ktorí vylúčili akúkoľvek povolebnú spoluprácu so SMER-SSD, HNUTÍM REPUBLIKA, pripadne aj s SNS.

Takže áno, títo „objektívni“ redaktori, týchto „objektívnych“ médií, sa podľa môjho presvedčenia správajú absolútne nehanebne, cielene poškodiť SMER-SSD, HR, SNS a jednoznačne pomôcť PS a spol., aby sa nerozhodnutí voliči pri volebnom akte naklonili na stranu týchto neoliberálnych politických subjektov!

Takže áno, je pravda, že voľby v konečnom dôsledku nerozhodujú občania-voliči tí pevne a nemenne rozhodnutí, ale práve takéto nehanebnosti „objektívnych“ médií lebo veľká časť nerozhodnutých voličov, áno hlavne mladých, životom neostrieľaných, ľahkom podliehajúcich manipuláciám s ich mysľou na základe klamstiev… sa v konečnom dôsledku priklonia na stranu tých politických subjektov, ktoré im doslova a do písmena, takýmto nehanebným spôsobom nanútili tieto „mienkotvorné“ média.

Nemám viac k tomu čo dodať, hádam len ešte toľko – Občania – voliči SR, Vy, ktorí ešte nie ste rozhodnutí koho budete voliť, prosím volte úplne opačne, ako Vám to podprahovo a nehanebne vnucujú „objektívne“ média!!!

A vedzte, že  ešte vždy platí, že – Zakázané ovocie chutí najviac!

A oni Vám niektoré politické subjekty – politické „ovocie“ (SMER-SSD, HR, SNS) nepriamo, podlo a podprahovo, manipuláciou Vašich mysli, zakazujú!!!

Tak neváhajte a ochutnajte z tohto zakázaného „ovocia“…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *