Video-Luboš Blaha: Hádajte, kto sa priznal k tomu, že mi zariadil zmazanie Facebooku.

0

Ľuboš Blaha: KVÔLI NIM ZOMIERALI NEVINNÍ ĽUDIA A ONI TU EŠTE BLIAKAJÚ PO NÁS


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


SR, Luboš Blaha: Hádajte, kto sa priznal k tomu, že mi zariadil zmazanie Facebooku. Hádajte, kto nalial 5 miliónov dolárov, aby ovplyvnil slovenské voľby. Sadnite si, priatelia.

Máte pred sebou zaujímavú hádanku. Kto je tým, kto Ľubošovi Blahovi zablokoval Facebook a kto je tým, kto investoval 5 miliónov dolárov do ovplyvňovania slovenských volieb? Nie je to nikto iný ako americký miliardár George Soros. Áno, ten istý Soros, ktorý financuje mimovládne organizácie, liberálne médiá a progresívne politiky po celom svete. Prečo to robí? Pretože chce zmeniť Slovensko podľa svojej predstavy. Chce, aby sme boli súčasťou jeho globálneho projektu, ktorý sa nazýva Otvorená spoločnosť. Čo to znamená? Znamená to, že chce zrušiť našu národnú identitu, naše tradičné hodnoty, našu suverenitu a našu demokraciu. Chce, aby sme boli len bezmocnými konzumentmi v jeho korporátnej mašinérii. Chce, aby sme sa podvolili jeho diktátu a jeho záujmom. To je dôvod, prečo sa snaží umlčať mňa a ďalších ľavicových politikov, ktorí sa postavili proti jeho plánom. To je dôvod, prečo sa snaží ovplyvniť naše voľby a presadiť svojich poslušných kandidátov. To je dôvod, prečo sa bojí nášho hnutia Smer – sociálna demokracia, ktoré je jedinou silou, ktorá dokáže brániť naše národné záujmy a naše sociálne práva. Preto vás žiadam, aby ste sa nevzdali a aby ste sa pridali k nám v boji proti Sorosovi a jeho agentom. Spolu dokážeme zachrániť Slovensko pred jeho zhubnou vplyvom. Spolu dokážeme vybudovať spravodlivú a silnú spoločnosť pre všetkých.

Rudy


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *