Prečo je R. Fico taký silný ? Áno, médiá píšu o Smere a Ficovi veľmi často. Lenže ako píšu ?

0
Prečo je R. Fico taký silný ? Áno, médiá píšu o Smere a Ficovi veľmi často. Lenže ako píšu ?

Prečo je R. Fico taký silný ? Áno, médiá píšu o Smere a Ficovi veľmi často. Lenže ako píšu ?


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Pretože Fico ako jediný zápasil s hrôzovládou Matoviča, Hegera a Čaputovej celé tri a pol roka. Pretože mal zaujímavé a obsažné a áno aj útočné a bojovné tlačovky každý druhý deň. Pretože nebolo mesiaca, aby Smer neorganizoval nejakú demonštráciu či manifestáciu. Pretože jedine Smer dokázal zhromaždiť na uliciach námestiach tisícky nespokojných občanov. Pretože sa Fico a spol. dokázali verejne zastať ľudí /-bez ohľadu, či to boli smeráci alebo nie/, – keď im Matovič, Lipšic, Hamran, Mikulec, Čurilovci ubližovali.

Jednoducho povedané, pretože Fico a jeho Smer boli za posledné 3-4 roky poslednou inštanciou, ku ktorej sa utiekali ľudia, ktorým polícia, špeciálna prokuratúra a súdy ubližovali. FICO bol po 2020 JEDINÁ NÁDEJ PRE UTLÁČANÝCH.

Fico a jeho Smer sú produkty ulice, spontánnych manifestácii a demonštrácií. Nie Fico ale Šimečka sú produktami oligarchických štruktúr. Stačí sa pozrieť na to, koho si PS a Šimečka uvádzajú ako svojich sponzorov: Eset, Pentu, J and T….Smer sa naopak financuje sám, žiadnych oligarchov na to nepotrebuje.

Áno, médiá píšu o Smere a Ficovi veľmi často. Lenže ako píšu ? – Takmer výlučne negatívne /či už explicitne alebo podprahovo/. Áno, prieskumné agentúry poskytujú o obľúbenosti Smeru v posledných 2 rokoch pozitívne údaje. Čo ale majú robiť, keď prieskumy verejnej mienky v posledných dvoch rokoch vyhráva Smer ? Prvé mesiace po voľbách 2020 a po vzniku strany Hlas to tak nebolo, -agentúry sa snažili upraviť výsledky tak, aby to signalizovalo skorý koniec Fica a jeho Smeru. Nepodarilo sa to, ľudí tieto agentúry neoklamali.. Naopak. Smer začal rásť a dnes v niektorých prieskumoch dosahuje až 25%. Samotný Fico sa podľa najnovšieho prieskumu dôveryhodnosti umiestnil na prvom mieste. Čo majú agentúry robiť, -ak nechcú byť na smiech verejnosti, musia sem-tam napísať aj pravdu.

Teraz, v období tesne pred voľbami sa agentúry /najmä AKO, Market Research, Median…/ vracajú k starej praxi manipulácie. Vo verejnosti /v spolupráci s „komentátormi“ pochádzajúcimi z rovnakého slniečkárskeho košiara/ sa snažia navodiť dojem, že Šimečka a jeho virtuálne PS už Smer dobehli ba azda aj o pár hlasov predbehli. Mimovládky a médiá boli, sú a nepochybujem o tom, že aj budú nepriateľmi Fica a Smeru.

Na rozdiel od Šimečku a jeho PS Fico nie je výtvorom neziskoviek, mimovládok, médií, agentúr a oligarchov. Fico je ľudový tribún. Je to vodca nespokojných ľudí z ulice. Tí sú jeho sila, jeho pevnosť. Fico sa o výsledok volieb obávať nemusí. Hlasy pre Fica sú hlasmi Slovákov pre nich samých. Normálni ľudia budú voliť Smer. Normálni ľudia, Smer a Fico zvíťazia.

Autor: medvedar/blog Pravdu


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *