25. februára 2024

Ľuboš Blaha: PRESTAŇTE UŽ S TOU NENÁVISŤOU, UŽ STE FAKT TRÁPNI

0

Ľuboš Blaha: KVÔLI NIM ZOMIERALI NEVINNÍ ĽUDIA A ONI TU EŠTE BLIAKAJÚ PO NÁS


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Chápem, že liberálne kaviarne ani západné mocnosti nie sú nadšené z nášho víťazstva, ale to vyplakávanie je už naozaj otravné

 1. Po prvé, slnko vyšlo. Včera aj dnes No chápete, zázrak
 2. Po druhé – je smiešne, že európska komisárka Jourová hromží, že PS-ko bolo terčom dezinformačnej kampane a volá po väčšej cenzúre.
 3. Z nejakého čudného dôvodu si v Bruseli nevšimli, že dezinformácie sa šírili v prvom rade o nás – mňa obviňovali, že mám ruský pas a z falošného FB konta pod mojím menom sa dokonca pokúsili zmariť voľby. To nevadí, pani Jourová?
 4. A keď sme už pri podvodoch, tak by ma veľmi zaujímalo, ako je možné, že v rómskych osadách získalo OĽaNO okolo 90% podporu.
 5. Ani Kim v Severnej Kórei nemá takú podporu ako Matovič v osadách. Čím to tak asi je? Čím ste si tých Rómov kúpili, vy „protikorupční“ bojovníci?
 6. Ale toto Jourovú nezaujíma. Ona tára o ruských dezinformáciách. Ale to, akú masívnu kampaň proti nám viedli západné médiá, jej nevadí. To nie je zasahovanie do volieb?
 7. Ešte väčšie nehanebnosti vypadli z úst Magdy Vášaryovej, ktorá pre české médiá vyhlásila, že Smer volila spodina a neofašisti.
 8. V slovenskej politike sa nikdy nemotala mentálne deficitnejšia postavička než tuná teta Magda. A to rátam aj Remišovú a profesora Pročka.
 9. Ale napriek zjavným inteligenčným hendikepom by si mala Vášaryová dávať pozor na ústa – takto urážať ľudí na Slovensku, iba preto, že majú iný názor, je prejavom presne toho fašizmu, ktorý Vášaryová kritizuje. Hnus.
 10. Nevedia rešpektovať demokratickú vôľu ľudí. Ale hlavné, že sa hrajú na veľkých demokratov. Že sa nehanbia.
 11. Mladý Šimečka dokonca vyhlásil, že urobia všetko pre to, aby sa Robert Fico nestal premiérom. Čo sa ho chystajú zastreliť? Alebo tu organizovať majdan?
 12. Normálny dospelý chlap by slušne zagratuloval súperovi k víťazstvu a rešpektoval by, že víťaz volieb zostaví vládu.
 13. Ale tieto liberálne decká v sebe majú príliš veľa nenávisti a fanatizmu, aby sa dokázali správať ako ľudia. Robertovi Ficovi nesiahajú ani po členky.
 14. My sme výsledky volieb prijali s pokorou. Nikomu nenadávame, nikoho neurážame, snažíme sa upokojiť atmosféru na Slovensku.
 15. Je najvyšší čas spojiť národ. V krízových časoch Slovensko potrebuje byť silné a prvým predpokladom je rešpektovať demokraciu. Možno by sa to mohli konečne naučiť aj nevolení úradníci z Bruselu.

Slovensko rozhodlo slobodne a múdro. Milí liberáli, doma aj v zahraničí, trochu pokory by vám nezaškodilo.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *