Remišová s Pollákom – Absolútna zúfalosť. Podobne ako slovenské TV a vraj nejaká frakcia v EP

0

Remišová s Pollákom - Absolútna zúfalosť. Podobne ako slovenské TV a vraj nejaká frakcia v EP


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: gabo126/blog Pravda

To, aký pohon predvádza opozícia, novinári a znovu herci na ešte ani len nevymenovanú vládu, je priam trápno smiešne.

Úbohosť Polláka, ktorý si vylieval nervičky ako europoslanac na strany Smer, Hlas a SNS, je čistý amaterizmus. Nech sa radšej zaujíma o to, ako zneužil svoju zmanipulovanú skupinku a že im ešte nevyplatil 500 €, jeho voliči sa správajú úbohejšie ako jeho predseda, Matelko prvý mierne psychicky postihnutý, aspoň podľa môjho názoru. Pollák je pri konzervatívcoch, je tam aj Olajno? O čom rozhodne ten úbohý počet slovenských europoslancov proti hlasom Francúzov, alebo Nemcov? Sa s koňom zrazil?
Začalo sa vrieskanie, aké ešte Slovensko nezažilo. Predtým Hlas dobručký a teraz triedny nepriateľ, ale ešte vôbec nič neurobili, len uvažovali v prospech Slovenska. Práve na Hlas, ktorý bude určitým dozorom, sa zviezla kritika ešte aj z nejakej sociálno-demokratickej frakcie. Vraj to bude medzinárodná hanba! Aká? Pani nedoučená chaotička Remišová, ktorá zastupuje stranu daňového podvodníka? O čom rozhodujú „federálne“ frakcie Bruselu?

Absolútna zúfalosť Remišovéj
Ona ide hovoriť o vnútorných záležitostiach strán Smer a Hlas?! To naozaj???Tá ktorá má stranu BEZ ĽUDÍ. Inak v európskom parlamente je 705 poslancov takže aj keby všetci europoslanci zo Slovenska boli vylúčení tak to nemá absolútne žiadny vplyv na europarlament.Slovensko má 14 europoslancov

Aký vplyv to má na Slovensko? Chcú federálnu Európu, ale Európu národných štátov, ktoré medzi sebou spolupracujú? Žiaľ, tieto frakcie až na euroskeptické, to ťahajú skôr smerom k federalizácii a zrušeniu národných štátov a preto sa čudujem aj Smeru a možno aj Hlasu, že tam vôbec idú. Tá európska progresívna frakcia vraj demokratických socialistov? Názory sa začínajú odlišovať, čo je sociálne a pre koho. Už nie je rozdiel medzi týmito socialistami a liberálmi v EP. Kedykoľvek sa situácia môže otočiť a v eurovoľbách môžu vyhrať úplne iné strany a jednotlivé frakcie môžu zaniknúť, alebo nové vzniknúť, proste nič sa nedeje. Teda progresívnym socialistom vypadáva slovíčko – demokratický. Nejako sa to sprofanovalo podobne ako fašista. Príliš časté používanie stratilo funkčnosť a význam. Demokracia má v prvom rade odzrkadľovať rôznorodosť názorov a ich akceptáciu s cieľom nájsť vhodné riešenia. Žiaľ, toto sa už nedeje a z demokracie sa stáva diktatúra.


Nová koalícia ešte nezačala vládnuť a už sú tu petície. No nech páni herci zabudnú a skúsia len tak ukázať svoje platy za tú kultúru, ktorú predvádzajú. Podobne ochranári. Nevidel som žiadne protesty proti bývalej vláde. Jaj, zabudol som, centrálnou a prioritnou úlohou bolo dať dolu Fica. Možno aj preto PS nevyhralo, pretože Šimečka nič iné ani po voľbách vo svojej administratíve nemal. No a budúca vláda, to predsa nie sú „naši“ ľudia. Po voľbách sa to zvrhlo iba znovu na „lebo Fico“ a teraz ešte plus „lebo Pellegrini“. Už SNS je odrazu extrémna pravica, tento slovník znovu vtiahli do hry. Na to, že vládli spolu s maďarskou stranou, sa akosi zabudlo.


No a posledný postreh. TV akosi zabudli pozývať členov budúcej vlády do relácií. Trápne a úmyselné. Všakže, pán Iliev? Nuž, aspoň bude pokoj pri obedoch, pretože jednostranné diskusie ma nebavia a hlúpe výhovorky budúcej opozície sú smiešne.


Som veľmi zvedavý, ak urobí Fico, Pellegrini a Danko to isté po prebratí vlády, ako urobila predchádzajúca koalícia a som zvedavý, či si urobia aj také pexeso, ako si urobila Remišová. A pán Pollák – jedna rada na jeho vyjadrenie ohľadom antivaxerov. Vcelku by ma zaujímalo, koľko bolo zaočkovaných v osadách jeho voličov a či toto bude tvrdiť aj tým mŕtvym, čo ich vakcína zabila a hlavne čo bude tvrdiť tým, ktorí mali zdravotné problémy po vakcínach a nemuseli ich vôbec mať, pretože covid prekonali. Tak nech radšej drží ústa a zháňa pre svojich voličov 500 €. Ich hnutie a prioritne Matelko si zarobil veľmi dobre na úkor svojich voličov.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *