21. júla 2024

Matovič vždy dokáže preraziť dno, Pellegrini s Ficom skutočné štátnické prejavy a Šutaj Eštok už začal zametať

Dag Daniš: Kauzu Matoviča držali v rukách čurillovci z NAKA

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


Autor textu: gabo126

Malkovo alias Lóves-osados generálsimus vajdos to zase dal na igiota s už neodškriepiteľnou psychickou poruchou. Fakt nie som psychiater a je to len môj osobný názor, ale jednoducho Pellegrini mohol byť ďalší, čo by mu vylepil, no Matelko už stojí len za ľútostivý úsmev. Asi zháňa 500 € a nejako mu to nejde. Veď načo, on si na ich úkor nahrabal vyše 9 meliek. No takéto urážky, ako Matelko používa, sú hodné pre povaľača a plagiátora, ktorý je pred nervovým zrútením. Vlastne on už nie pred, ale aj po.
Aj slnko vyšlo, aj ľudia ostali na Slovensku, ktoré si sprivatizoval, aspoň podľa názvu strany Matelko. Ako im to mohlo ministerstvo vnútra dovoliť? Slovensko sa nedá sprivatizovať a ani jeho názov. Slovensko je všetkých a nielen igiota Matelka. To už aj na ministerstve vnútra sú takto trafení??? Veď ten názov nemá žiaden prívlastok, ani predponu, ani nič podobné. To si môžeme dať názvy ako Bratislava, Prešov, Nitra, Slovensko atď.? Veď je to zavádzajúci názov a je v príkrom rozpore so skutočnosťou. Môže uviesť ľudí do omylu a nielen to, ale môžu sa falšovať dokumenty atď.. Bude vydávať nejaké papieriky napríklad turistom s pečiatkou Slovensko? Oni sa už fakt zbláznili???
Igiot Matelko prvý si dovolí sprivatizovať aj názov štátu? Čo teraz? Premenujú sa niektoré strany na Rusko, USA, Ukrajinu či Nemecko? Vám už fakt tam hore fajnovo j…..e?
Teraz poďme k vymenovanej vláde a parlamentu. Znova paranoik Igiot Tankáčový I. a nekonečne de… Nedá sa ináč už len k nemu jeho dvorného šaša Proč-koša a máme tu komédiu na pokračovanie Blbý a blbší. Určite by mal znovu získať cenu homofób roka. Pellegrini už ho môže iba poľutovať a myslím, že skončil už v celej koalícii aj opozícii. Tak rýchlo po zasadnutí nového parlamentu sa ešte nikto nediskvalifikoval, to dokázal len on Veľký Vezír, tvorca atomofiek a trnavský veľkovajda Fiatovič za 500. Vie mi niekto spísať všetky jeho prezývky? Top by bolo materiálu asi aj na knihu.
Konečne sa dostávam k staronovému premiérovi Ficovi a novému predsedovi parlamentu Pellegrinimu. Prejavy ozaj štátnické, bez predstierania, ale je tu jedno obrovské ale. Trošku ich zatienil nový minister vnútra Šutaj-Eštok a tak máme na východe v Poprade nového policajta. A že vraj tu nič nie je. Len tá rýchlosť bola priam ukážková a dúfam, že bude pokračovať v nasadenom tempe. 3,5 pol roka, ale že ťažkej bu…cie už stačilo, ešte keby tak štát stiahol žaloby za napríklad covid stravu atď.. bolo by to fajn.
No nechváľme dňa pred večerom. Uvidíme, ako to pôjde ďalej, pretože táto vláda vznikla s obrovskou podporou práve Igiota Vezíra a Veľkovajdu I. plagiátora nekonečného a v súčasnosti politika nepodstatného, ale už poriadne trápneho.Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *