21. júla 2024

Kolónia nazývaná Slovensko.

Zdielajte

👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈

👉Sledujte nás tiež na X. com 👈


luna5/JNS

V podstate sme ňou aj stále boli. Sme príliš malí na to, aby sme mohli diktovať iným. Alebo sa aspoň snažiť byť ak už nie rovnocenným, tak aspoň rešpektovaným  partnerom. 

Aj dnes som počula názor, ktorý ako príklad kolonializmu uviedol fakt, že  vyrábame lacnú energiu, no spätne si ju  draho kupujeme od tých, ktorí na tom zarábajú. Naozaj je to proti zdravému rozumu. Tak ako aj článok istej redaktorky o chudákoch našich bývalých prezidentoch. Veď dostávajú každý mesiac len asi  15 000 eur na účet a majú  nárok len na auto a ochranku.

A iné podľa redaktorky zanedbateľné výhody. A keď sú chorí, vraj potom  nastane veľký  problém, lieky sú drahé. Nuž, prví medzi rovnými…  Ani sa mi to nechce bližšie rozoberať.  Veľa  ľudí dnes tvrdí,  že dva plus dva je päť .  Nielen na Slovensku. A časť davu im ešte  ticho tlieska. Zo servility, strachu alebo aj hlúposti. Mnohí si odvykli kriticky myslieť, svet vidia čierno bielo a zodpovednosť  hádžu na plecia svojich guruov. Ak túžite po mieri , tak to podľa týchto ľudkov  nie je správne a označia vás za rusofila.

V žiadnom prípade si nechcú pripustiť, že  to, čo sme tu za posledné tri roky zažívali, nemalo  ďaleko od psychiatrie  a teroru. Že vo väzení zomierali nevinní ľudia, a že kajúcnici sú vlastne zbabelci a klamári , ktorí chcú mať len pokoj. Ak by im  to pomohlo, udali by aj vlastnú matku.  Že ochrana našich chlapcov zo strany  špeciálneho prokurátora zaváňa tak trocha  organizovanou skupinou. Veď ak som nevinný , tak ju  nepotrebujem. Zbabelci  nemajú radi silu , vzbudzuje v nich komplexy pre vlastnú malosť.

Preto aj v Bruseli pohľad na Roberta Fica , ktorý veci dokáže pomenovať pravým menom, vyvolal  u mnohých rozpaky. A rôzne  reakcie. Od tichého  súhlasného prikyvovania až po agresiu , ktorá je vlastne prejavom slabosti . Najnovšie sa niektorí z nich  pohoršujú nad vraj  infantilným činom Ľuboša Blahu. Ešteže to urobil! Aspoň si majú na kom vylievať svoju zlosť a frustráciu z prehry vo voľbách. Že zvesil obraz prezidentky , no a čo? Mnohí by na ten obraz  možno potajomky aj napľuli. Blaha to urobil v priamom prenose. Pohoršujú sa  spolu s  „mienkotvornými“ médiami, ktoré verne  slúžia  svojim chlebodarcom ,  klamú a prilievajú olej do ohňa.

A v diaľke aj kvôli nim umierajú ľudia.  Najnovšie klamstvá počuť  v súvislosti s tzv. vyvoleným národom.  Ktorý v priebehu pár dní kvôli prevencii zabíjal aj deti. Ak trafíte do čierneho a napíšete alebo poviete pravdu , udajú vás. Našťastie, ich doba pomaly končí. Nech aspoň tu, na blogovisku a v debatách majú ešte chvíľu pocit značnej  prevahy. Aj keď ten pocit je len v ich hlavách. Aj to niekedy stačí ku šťastiu.Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. ĎakujemeDiscover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *