Anna Belousovová zúri. Vianočnú pieseň sprznili textom o tesných slipoch a spermiách homosexuála!

0

Anna Belousovová zúri. Vianočnú pieseň sprznili textom o tesných slipoch a spermiách homosexuála!


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Anna Belousovová zúri. Bývalú političku nahnevala najnovšia vianočná reklama mobilného operátora. Je o rešpekte, diverzite a homosexuálovi. Národniarka si rešpekt predstavuje inak a reklamu považuje za prznenie vianočnej piesne.

 „Ukážka doby, ktorú žijeme a hodnôt, ktoré niektorí považujú za progresívne, pokrokové, správne,“ začína svoj príspevok na sociálnej sieti politička a zdieľa pri tom link na najnovšiu reklamu mobilného operátora.

Vianočná reklama mobilného operátora, ktorý už dlhšie pretláča rôzne ideológie

„Známy mobilný operátor postavil svoju vianočnú reklamu na devastovaní symbolu Vianoc. A čo je hádam ešte horšie vydáva to za „rešpekt“. Čo, koho a prečo máme donekonečna rešpektovať?! Máme rešpektovať, že niekto sa rozhodne starú nemeckú vianočnú pieseň o jedličke, pieseň, ktorej tóny sú v každom z nás spojené s tými skutočnými a čistými Vianocami doslova sprzniť textom o tesných slipoch a spermiách nejakého homosexuála?!?!?!“ hnevá sa národniarka.

Následne pokračuje: „A ešte majú tvorcovia tohto reklamného paškvilu tu drzosť, že ho spoja s odkazom: „Vzájomný rešpekt je ten najkrajší darček“!!! V rámci nejakej chorej a pokryteckej tolerancie máme rešpektovať špinenie našich čistých symbolov a ničenie normálneho sveta?! Je to choré a zlé. Toto je čisté ZLO. Nedajme si nanucovať chorý svet chorých ľudí. ONI sú v menšine. Nie MY!“ uzavrela Anna Belousovová.

eReport


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou po voľbách nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *