KLAMÚ, MLÁTIA SA, OBHAJUJÚ VRAHOV – TOTO JE VIZITKA PRAVICOVEJ OPOZÍCIE

0

Ľuboš Blaha: KVÔLI NIM ZOMIERALI NEVINNÍ ĽUDIA A ONI TU EŠTE BLIAKAJÚ PO NÁS


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Je vtipné sledovať, ako sa frustrovaným liberálnym médiám rútia všetky tie lži a hoaxy, čo šíria o Smere

 1. Tárali, že Smer neplní svoje sľuby o zastavení vývozu zbraní na Ukrajinu a bum, vláda včera schválila, že zbrane na Ukrajinu nepošle. Ups.
 2. Médiá teraz skučia a nevedia, čo s tým. Poľutujme, pohlaďme
 3. O sudcoch, ktorí tu roky politicky prenasledovali ľavicovú a národnú opozíciu, ako bol Matovičov biely kôň Kliment a saskár Paluda, tu tvrdili, akí sú vraj profíci.
 4. A bum, sudcovia Najvyššieho súdu Kliment a Paluda sa pobijú na parkovisku ako nejakí somráci, čo sa naťahujú o krabicu čúča.
 5. Liberálne médiá samozrejme čušia, lebo toto je hanba ako svet. Lipšicovská chobotnica sa nám vzájomne mláti, od smiechu nedýcham.
 6. Výborne sa zabávam aj na Františkovi Mikloškovi, ktorý tu trieska klamstvá o Che Guevarovi, že bol masový vrah a pritom to bol on a jeho kamaráti z VPN, kto sa pričinil o prepustenie sériového vraha.
 7. Nie partizána, ale skutočného vraha. Jozefa Roháča, alias Potkana, mafiánskeho nájomného zabijáka, ktorý zavraždil kopu ľudí a bol za to odsúdený.
 8. Podľa historických análov z roku 89 a 90 to bol práve Mikloško, kto predložil Havlovi žiadosť o milosť pre Roháča.
 9. Havel s Mikloškom a ďalšími pravdoláskarmi prepúšťali vrahov a oni potom ďalej vraždili – a títo tragédi dnes chcú moralizovať o partizánoch
 10. Všetko sa to liberálnym médiám rozpadá. My plníme sľuby, nehanbite sa za ľavicové a národné symboly a bojujeme za Slovensko.
 11. A opozícia sa ukazuje ako obhajkyňa vrahov a šíritelia hoaxov. A ešte sa jej nominanti mlátia na parkovisku – blahoželáme
 12. Pre alternatívny portál Tu a teraz som sa ešte s odľahčením vrátil ku kauze výzdoby mojej kancelárie a naložil kádehákom. Aj Čaputovej. Je za čo.

Opozícia je v totálnom kŕči. Slovensko stojí za nami a my neuhneme


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *