Klamstvá konšpiračných médií

0

Klamstvá konšpiračných médií


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: medvedar
Nie všetci. No mnohí z vás, najmä z tzv. mienkotvorných médií-prosím neklamte.

Nie je pravda, že SNS navrhla voľbu prezidenta v NRSR. Ide len o úvahu dr. Danka /vcelku správnu, ale to je iná vec/, nie o oficiálny názor SNS ako takej.

Nie je pravda, že trinásty starobný dôchodok cca 606 eur nedostanú na budúci rok všetci starobní dôchodcovia. Dostanú ho. Iná vec je, že dôchodok v tejto výške nedostanú poberatelia invalidných dôchodkov, vdovských a vdoveckých dôchodkov, predčasných dôchodkov a pod. Týmto poberateľom však ani minister Tomáš, ani nikto relevantný z vlády SR trinásty dôchodok vo výške 606 eur nikdy nesľuboval.

Nie je pravda, že predseda SNS alebo minister Taraba vyjadrili nespokojnosť s obsahom PVV a pohrozili event. až odchodom z koalície. Naopak, dr. Danko novinárom oznámil, že zbytočne intrigujú a že sa im funkčnú jednotu vládnej koalície Smer+Hlas+SNS nepodarí narušiť.

Nie je pravda, že GP Žilinka je slepý podporovateľ politiky súčasnej vládnej koalície. Dnes sa pridal na stranu kritikov nezákonných postupov pri vyšetrovaní čurillovcov. Dokázal tak, že sa riadi zásadou „padni komu padni“ zákonmi SR.

Nie je pravda, že zosnulý exminister Schwarzenberg mal vrúcny vzťah k Slovensku a Slovákom. Bol to čechoslovakista, úplnú svojbytnosť slovenského národa neuznával. V čase zápasu za obnovu samostatnosti SR /1990-1993/ zastával postoje proti samostatnej SR a konal proti tomu, aby bola vyhlásená samostatná a nezávislá Slovenská republika. O mŕtvych len dobre, ale klamať sa ani o nich nesmie.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *