Video-Luboš Blaha: AKO ČESKÝ PROFESOR VYUTIERAL PODLAHU SO SLOVENSKÝMI LIBERÁLMI

0

Ľuboš Blaha -TLIESKAM MINISTERKE MARTINE ŠIMKOVIČOVEJ - STOPLA PENIAZE PROGRESÍVNEJ MAFII


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Pre mňa je už téma výzdoby kancelárie uzavretá a nevidím dôvod reagovať ani na všetky tie nezmysly, čo včera natárala opozícia. Ľuďom sú na smiech.

 1. Ako symbolickú bodku by som uverejnil stanovisko jedného z najvýznamnejších českých politológov, profesora Petra Druláka.
 2. Určite si spomeniete, ako profesor Drulák historicky znemožnil Ivana Mikloša v diskusii o Ukrajine na STV – intelektuálne ho rozobral na šróbiky.
 3. Profesora Druláka v Česku prenasledovali za jeho mierové názory a vyhodili ho z Ústavu medzinárodných vzťahov – pred pár dňami vyhral súd, čo bolo veľké víťazstvo pre všetkých, ktorých prenasledujú za iný názor.
 4. Na Slovensku sa tu spisujú petície pravicových fanatikov proti mne, a to len preto, že som ľavičiar a vlastenec.
 5. Veľkým „demokratom“ nestačí, že za nami stoja státisíce ľudí. Ani to, že sme vyhrali voľby. Ani to, že máme demokratickú väčšinu.
 6. Oni predstierajú, že majú patent na pravdu a ak ich dogmy spochybníš, tak ťa treba zavrieť do basy.
 7. Tak si to želá premotivovaný úradník z Ústavu pamäti národa, ktorý na mňa podal trestné oznámenie, hoci musí poznať judikatúru Európskeho súdu pre ľudské práva ohľadom ľavicových symbolov.
 8. Buď ju pozná a zbytočne politizuje alebo je nepozná a je diletant, ktorý nemá na ÚPN čo hľadať, lebo nie je dostatočne kompetentný.
 9. Je smutné, koľko totalitných inštinktov je v týchto fanatikoch.
 10. Chápem, že pravičiari zúria, že prehrali voľby. A preto tá hystéria proti nám od rozzúrených liberálov z N-ka, .týždňa a ďalších propagandistických plátkov.
 11. Najlepšou reakciou na ich hejt sú vecné a racionálne argumenty profesora Druláka, ktorému žiaden z týchto prvoplánových dogmatikov nesiaha ani po členky.
 12. Prosím, priatelia, vypočujte si múdre slová významného českého politológa – o Čaputovej, o Európskej únii, o Che Guevarovi.
 1. Toto je tá najlepšia bodka za celou touto absurdnou kauzou, ktorú tú rozpútala nevzdelaná opozícia – ďakujem, pán profesor

Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *