Ako dlho budeme tolerovať pacienta Matoviča? Zastaví TOTO konečne hlavného psychopata hnutia Slovensko?

0

Znie to neuveriteľne, ale Matovič spája ľudí


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Provokatér, hulvát a muž, ktorý túži vyvolávať konflikty vždy a všade. Takým je poslanec národnej rady a šéf hnutia Slovensko Igor Matovič. Kvôli tomuto „politikovi“ už bolo v slovenskej Národnej rade niekoľko zbytočných incidentov, ktoré sa skončili aj fyzickou potýčkou, ba nie raz premenil náš parlament na krčmu IV. cenovej skupiny pred záverečnou. ON si však nedá povedať a svoje vyčíňanie ešte stupňuje.

Chrapúnstvo Igora Matoviča nepozná hranice

Kto zastaví a umravní šialenca menom Igor Matovič, ten zrejme dostane najvyššie štátne vyznamenanie. Šéf hnutia Slovensko sa opäť predviedol počas stredajšieho zasadnutia parlamentu, keď hrubo pourážal poslanca za Smer-SSD Jána Mažgúta, ktorému dokonca vynadal do tupcov, chrapúňov, ba dokonca čur*čikov. Stať sa tak malo pred živým vysielaním RTVS vo foyer Národnej rady SR, kde sa bežne robievajú priame televízne vstupy. Mažgút následne odmietol ísť pred kamery, kde po ňom mal byť aj Matovič.

Pokiaľ ma poslanecký klub Slovensko a jeho predseda Šipoš verejne a oficiálne neuistia, že nikdy viac sa takýto incident pri živom vstupe iného konkurenčného politika neudeje, do toho momentu požiadam médiá, že nebudú žiadne živé vstupy môcť z budovy Národnej rady vysielať.Peter Pellegrini, predseda Národnej rady SR a predseda Hlasu-SD

Tento incident sa nezaobišiel bez dohry v samotnom parlamente, kde jeho šéf Peter Pellegrini zaujal pomerne rázne stanovisko. Zverejnil ho aj v krátkom statuse a zostrihu videa na sociálnej sieti. Incident s poslancom Matovičom, ktorý on ako predseda Národnej rady, nebude v budúcnosti tolerovať bude mať dohru. „Poslanci sú volenými zástupcami občanov a majú sa správať tak, aby sa za nich ľudia nemuseli hanbiť. Od poslaneckého klubu OĽaNO (dnes už Slovensko) očakávam sľub, že sa incidenty ako ten dnešný v hlavnej úlohe s poslancom Matovičom nebudú opakovať,“ skonštatoval Peter Pellegrini v krátkom statuse.

V úvode videa priznal, že na grémiu museli riešiť aj otázku iného charakteru a chce, aby ju počuli všetci poslanci, pretože sa týka všetkých. Poslancov šéf parlamentu poslancov oboznámil, že poslanec Matovič ešte tesne pred začiatkom živého vstupu začal verbálne útočiť na poslanca Mažgúta a vulgárne sa k nemu správať a vyjadrovať. Ten sa nakoniec rozhodol za takýchto podmienok svoj živý vstup neuskutočniť.

Na ťahu je teraz Matovič, Šipoš a – Slovensko
„Ja teraz nebudem arbitrom, ani nebudem sa do toho starať, ale chcem vám povedať jednu vec a záver poslaneckého grémia. Pokiaľ ma poslanecký klub Slovensko a jeho predseda Šipoš verejne a oficiálne neuistia, že nikdy viac sa takýto incident pri živom vstupe iného konkurenčného politika neudeje, do toho momentu požiadam médiá, že nebudú žiadne živé vstupy môcť z budovy Národnej rady vysielať, pretože nikto sa ich nebude môcť za takýchto nepredvídateľných okolností zúčastňovať,“ oznámil rázne Peter Pellegrini ako chce zatiaľ celý incident riešiť. Akonáhle ho však predseda poslaneckého klubu Šipoš uistí, že nikto z poslaneckého klubu sa viac takto správať nebude, tak budú ďalšie mediálne výstupy možné z foyer Národnej rady pre akékoľvek médium a akékoľvek živé vysielanie.

Divadlo si, pán poslanec, budete robiť na ulici, ale nie v tejto rokovacej sále, ani v budove Národnej rady Slovenskej republiky, to vám garantujem.

Peter Pellegrini, predseda Národnej rady SR a predseda Hlasu-SD
Pellegrini prízvukoval, že z jeho strany to nie je nič osobné. „Ak by sa takto správal aj poslanec zo strany Hlas-SD, alebo zo strany PS, alebo zo strany SaS, konal by som rovnako. Ak tu chceme dodržať určitú elementárnu slušnosť, nemôže samotná redaktorka alebo redaktor, ani samotný respondent čakať, kto mu čo za chrbtom v živom vstupe príde stvárať poza jeho chrbát,“ skonštatoval záverom šéf parlamentu s tým, že jeho stanovisko je pevné a oznámi ho aj médiám so zdôvodním, že je to len a len pre tento incident a neochotu poslaneckého klubu Slovensko dodržiavať elementárne pravidlá slušnosti pri kontakte s médiami.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *