Matovič nadáva Slovákom do deb…lov. A zdá sa, že políciu nám tu doteraz riadili šialenci. Ale aj o médiách a Nord Streame.

0

Matovič nadáva Slovákom do deb…lov. A zdá sa, že políciu nám tu doteraz riadil Jaroslav Spišiak. Ale aj o médiách a Nord Streame.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Autor textu: luna5

Tak kto je tu vlastne debil? Igor Matovič svoju stranu premenoval na Slovensko. Ale pritom mu neprekáža verejne urážať Slovákov. V TV správach som si včera  vypočula jeho  až neuveriteľné slová : „Na Slovensku historicky sú okresy, ktoré debilne volili pred 100 rokmi, debilne volili, pred 30 rokmi, debilne volili aj v týchto voľbách a budú debilne voliť aj za 100 rokov. Bohužiaľ, jednoducho tak ten okres je mentálne nadstavený.“  Slováci mu  v komentároch odkazujú, že debili  volili debila aj v týchto voľbách. A pýtajú sa dokedy ešte tento pacient bude chodiť po slobode. 

K Spišiakovi a Progresívnemu Slovensku: Facebookovu stránku  Hoaxy a podvody polícia za minulej vlády  využívala nielen na informácie , ale aj na prevýchovu dezolátov a konšpirátorov. To boli všetci tí, ktorí s Dávidom Púchovským administrátorom a jeho kumpánmi nesúhlasili. Admini urážali a ponižovali ľudí. Samozrejme, Púchovský sa teraz  porúčal a viete, kto mu ponúkol teplé miestečko? Poslanec PS Jaroslav Spišiak. Púchovský mu bude robiť asistenta. Je jasné, že  Púchovský bol celú dobu iba dobre ovládaným pešiakom. Jeho skutočným  šéfom bol aj „tichý spoločník“  Štefana Hamrana Jaroslav Spišiak.   

Mainstream plače

A stále viac a viac.  Zaslúžene.  Bývalý poslanec Gyimesi to dobre zhrnul na sociálnej sieti. Písal, že politici sa mainstreamu báli . A preto robili všetko preto, aby  ani náhodou nepovedali alebo  neurobili niečo, čím by mainstream naštvali, vysvetlil. “To dodávalo daným médiám fantómovú silu a pocit neuveriteľnej dôležitosti a nadradenosti. Kádrovali politikov, vulgárne propagovali jeden jediný názor (všetky ostatné boli podradné a nemali mať miesto v mediálnom priestore), nálepkovali svojich ideologických súperov a snažili sa ich všemožne znemožniť“.

A ešte – ako z ľudí robia USA a UK hlupákov

Denníky Washington Post a Der Spiegel prišli so novými zisteniami o útoku na plynovod Nord Stream. Naši americkí a britskí bratia nám  tvrdili, že si Rusi  sami zlikvidovali vlastný plynovod . Potom prišla bájka o ukrajinských  dobrovoľníkoch, ktorí si na akciu prenajali plachetnicu so špeciálnym vybavením a potrubia Nord Stream odpálili troma náložami. A keďže  mysliaci ľudia stále neboli spokojní, najnovšie vstúpil do hry  plukovník ukrajinskej armády s väzbami na tajné služby plus  vyššie postavení ukrajinskí velitelia. Samozrejme, Ukrajinci sa nechcú len tak ľahko stať obetným baránkom , dosť že už sú obetným baránkom Američanov vo vojne. Preto opakujú, že takýto náročný útok  by mohli úspešne zorganizovať – s následným zakrytím stôp – len tajné služby viacerých krajín. Bez účasti veľmocí by to nešlo. Úplne logická úvaha . Neveriť jej nemôže len ten, čo nechce.

PS: vážne témy v blogu môžete vyvážiť aj vtipnými príspevkami , prípadne aj vložením linku piesne  z you tubu, ktoré  nás v tento sviatočný deň potešia a zahrejú dušu.:)))


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *