Video-Štefan Harabin: Tolerancia Sorošovcov sa nevypláca.

0

Judr. Harabin-Lipšicovi tečie nie do topánok, ale do "gatí".


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Ak ste sa niekedy pýtali, čo sa stane, keď sudca poruší zákon, odpoveď je jednoduchá: musí niesť zodpovednosť. Ako povedal predseda Najvyššieho súdu Šutaj Eštok, sudca, ktorý nevie, čo na poste sudcu má robiť, musí čeliť disciplinárnemu stíhaniu. A sudca, ktorý vie, čo má robiť, ale napriek tomu koná nezákonne, musí čeliť trestnému stíhaniu. To je základný princíp právneho štátu a nezávislosti súdnictva.

Ak sudca nevie, čo na poste sudcu má robiť, musí čeliť disciplinárnemu stíhaniu ako správne konštatoval Šutaj Eštok a ak to vie a napriek tomu koná nezákonne, potom musí čeliť trestnému stíhaniu. Ak chce nová koalícia Sorošovský hnoj odstrániť, musí konať absolútne rázne na všetkých úrovniach. Lebo inak sa dočkajú ešte toho, že ich táto svološ znova účelovo bude zatvárať. Buď ich vyčistia alebo vyčistia oni ich. Od voličov na to dostali jasný mandát. Priestor na kompromis so Sorošovcami nie je.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *