Video-Tibor Gašpar: Obsah nahrávok je pre Lipšica a jeho prokurátorov veľmi problémový.

0

Tibor Gašpar: Obsah nahrávok je pre Lipšica a jeho prokurátorov veľmi problémový.


👉 Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame 👈


Redaktorka spravodajského portálu Online Tu a teraz Erika Vincoureková sa rozprávala s predsedom brannobezpečnostného výboru NR SR Tiborom Gašparom o nahrávkach, SIS aj o kultúre rokovania v parlamente.

Tibor Gašpar: Obsah nahrávok je pre Lipšica a jeho prokurátorov veľmi problémový.

V posledných dňoch sa objavili nové informácie o nahrávkach, ktoré mali byť použité ako dôkaz proti bývalému ministru vnútra Danielovi Lipšicovi a jeho prokurátorom. Podľa bývalého policajného prezidenta Tibora Gašpara sú tieto nahrávky veľmi problémové pre Lipšica a jeho spolupracovníkov, pretože ukazujú, že sa dopustili viacerých závažných priestupkov.

Tibor Gašpar tvrdí, že nahrávky dokazujú, že Lipšic a jeho prokurátori zneužívali svoje postavenie, ovplyvňovali svedkov, falšovali dôkazy a konšpirovali proti politickým súperom. Tibor Gašpar považuje za absurdné, že Lipšic sa teraz snaží zdiskreditovať nahrávky a označiť ich za nezákonné. Podľa Gašpara je to len pokus o záchranu vlastnej reputácie a vyhnutie sa trestnému stíhaniu.

Tibor Gašpar vyzýva orgány činné v trestnom konaní, aby čo najskôr vyšetrili celú kauzu a postavili Lipšica a jeho prokurátorov pred súd. Gašpar verí, že pravda vyjde najavo a že Lipšic a jeho spolupracovníci budú potrestaní za svoje nezákonné konanie.

JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Chceme vám ponúknuť alternatívny pohľad na dianie vo svete a na Slovensku, ktorý sa líši od toho, čo nám podsúvajú oficiálne zdroje. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *