12. apríla 2024

NAJHORŠIA VLÁDA V DEJINÁCH ČR SUROVO VSTÚPILA DO SK PREZIDENTSKEJ KAMPANE! Dnes už vieme čo robil Korčok v Prahe

0

Dnes už vieme čo robil Korčok v Prahe


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


ČESKÁ VLÁDA SUROVO VSTÚPILA DO SLOVENSKEJ PREZIDENTSKEJ KAMPANE!

Domáce aj zahraničné liberálno-progresívne kruhy vyslyšali úpenlivý krik a volanie o pomoc Ivana Korčoka a do kampane zatiahli aj vládu Českej republiky. Korčokovi totižto v kampani nevychádza absolútne nič.

Nedokáže tematizovať, zaujať, vyvolať emóciu a zároveň sa mu rozpadáva aj médiami starostlivo vystavaný príbeh o (po)slušnom kandidátovi. Jednoducho PREHRÁVA! Preto museli zahrať vyššiu hru a dodať jeho mdlej kampani nový náboj. Ponúkla sa rovnako progresívna, rovnako atlantická a rovnako vojnová česká vláda tým, že s veľkým humbukom v koordinácii s Korčokom oznámila, že ruší spoločné zasadnutie vlád oboch krajín. Inak nepodstatnú vec.

Ak teda mala vláda Českej republiky problém s pozíciou našej vlády pokiaľ ide o vojnu na Ukrajine, mohla zrušiť všetky prijatia našich ústavných činiteľov. Od predsedu Národnej rady po premiéra. Neurobila tak. Dokonca to do očí nevyčítala ani jednému z nich. A to ani vo formáte V4 ani na bilaterálnych stretnutiach. Ani nemohla, pretože postoj vlády SR k vojne na Ukrajine je suverénnym rozhodnutím suverénnej, demokraticky zvolenej vlády. Nadôvažok nie je ohrozením záujmov ani bezpečnosti ČR. Ide o vymyslený príbeh, ktorý má za cieľ ovplyvniť prezidentské voľby na Slovensku.

Tým kto ohrozuje bezpečnosť nás všetkých sú naopak Korčok a nezmyselná vojnová rétorika Česka, ktorou zaťahujú Európu do vojny s Ruskom. Korčok včera dokonca na tlačovej konferencii povedal, že si kladú otázku, prečo by sa mala Česká republika ďalej podieľať na ochrane Slovenska (Česi velia jednotkám, ktoré sú dislokované na SK a zároveň spoločne s Maďarskom a Poľskom chránia náš vzdušný priestor). Toto povie človek, ktorý nás spoločne s Naďom pripravili o kompletnú protivzdušnú obranu a stíhačky BEZ AKEJKOĽVEK NÁHRADY! Nie je náhodou toto reálne ohrozenie našej bezpečnosti?

PS: Aby som nezabudol. Chýba Vám debata. Navrhnite teda už ten čas, miesto, moderátora, médium. Rád sa zastavím na kus reči.

Gyimesi György FB


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *