23. apríla 2024

Panický strach Šimečku, Valáška, Dubéciho, Čaputovej z Ruska

0

Panický strach Šimečku, Valáška, Dubéciho, Čaputovej z Ruska


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek segregovaného Vyvoleného Hamburgera a tých, ktorých sa to týka.

My komunisti z KS-21.St poslednú dobu pozorujeme, že predstavitelia Progresívneho Slovenska a im podobní majú smrteľný strach z Ruska. Konkrétne, majú strach, že Ruská federácia vyhrá vojnu na Ukrajine a Slovensko bude na Východe susediť s Ruskom A Rusko bude mať u nás opäť vplyv.

My komunisti sa im ani nedivíme, že majú z takého geopolitického vývoja smrteľný strach, pretože:

Ako sme už 100-krát prezentovali fakty, keď Slovensko susedili s Ruskom (so Sovietskym zväzom), a Rusko malo u nás vplyv, 1948-1990, tak na Slovensku nastal 40 ročný zázrak všestranného rozvoja Slovenska, ako rozvoj vzdelania, vedy, techniky, strojárstva, poľnohospodárstva, kultúry, atď… Počas 40 rokov, každoročne sa zvýšil priemerne počet obyvateľov o 44 600. To znamená, že každý rok komunistická stranu musela obrazne postaviť okresné mesto, ktoré malo 44 600 obyvateľov so všetkým vybavením. Konkrétne, každoročne sa museli vyrobiť naviac potraviny pre 44 600 obyvateľov, 44 600 postelí, škôlky, školy, cesty, obchody, fabriky, pracovné príležitosti, atď… Takto to robili každoročne po dobu 40 rokov, ľavou rukou, prakticky bez zadlženia a s vyrovnaným rozpočtom. Dôkazy toho možno vidieť na Slovensku, pokiaľ po prevrate 1989 neboli zničené.

Linky na údaje, napríklad:

https://second-communist-revolution.eu/category/knihy-karol-ondrias/

v eknihe: e-Kniha Karol Ondrias Komunistické a ateistické blogy 2005-2021 (na stiahnutie), na strane 257 je blog: Tragédia 17. Novembra 1989 v historickej skratke.

Alebo v knihe na stiahnutie: Víťazstvo „demokracie“ po 25 rokoch. Komunistický zázrak vs BoPKoTi

Ale, veľmi dôležité je, že keď Slovensko susedili s Ruskom (so Sovietskym zväzom), a Rusko malo u nás vplyv, 1948-1990, tak:

– ani jeden hektár pôdy nepatril Rusku, ale všetka pôda patrila len Slovákom;

– ani jedna továreň nepatrila Rusku, ale všetky patrili Slovákom;

– ani jedna banka alebo poisťovňa nepatrila Rusku, ale všetky patrili len Slovákom

– ani jedno médium nepatrilo Rusku, ale všetky patrili Slovákom.

– atď…

Bolo to v novodobej histórii prvý krát, keď všetko na Slovensku patrilo občanom, ktorí tu žili!!!

Po prevrate 1989, po kolonizácií Euroatlantickou civilizáciou, ktorá nás nepokladá za ľudí, ale len za korisť, nám veľa z toho, čo sme tu mali, zobrala a priradila nám štatút Motroka (moderného otroka s polovičným platom) na vlastnom území. Takto to bolo u nás v minulosti po dobu viac ako 1000 rokov.

Euroatlantická civilizácia robí všetko preto, aby súčasná demokratická kolonizácia ostala u nás na večné veky.

Preto Euroatlantická civilizácia má obrovský strach, že Rusko vyhrá vojnu na Ukrajine a Slovensko opäť bude susediť s Ruskom.

Strach Euroatlantickej civilizácie z toho, že stratí kvalitných slovenských Motrokov, banky, poisťovne, priemyselné podniky, médiá, atď. je obrovský. Dôkazom toho je aj všadeprítomná anti-Ruská propaganda.

Preto hľadajú, a na Slovensku podporujú ľudí, ktorí našu kolonizáciu majú zabezpečovať.

Preto u nás máme niektorých politikov, niektoré mimovládky, niektoré médiá, ktoré okydávajú a strašia permanentne Ruskom.

Aj oni sa boja, že, keby sme susedili s Ruskom, mohol by nastať opäť všeobecný zázrak rozvoja Slovenska. Dostávali by sme z Ruska lacné suroviny a vyvážali tam naše výrobky.

Ľahko by sme prijímali investície nových technológií z komunistickej Číny…

Ale my si myslíme, že hlavný dôvod, prečo Šimečka, Valášek, Dubéci, Čaputová… majú smrteľný strach je, že keď Rusko vyhrá vojnu na Ukrajine, nebudú vedieť, ako sa uživiť!

Záverom, ako vždy, prosil by som antikomunistických a antiruských mentálnych vykadencov, aby v diskusii, ako vždy, riadne zakadili. Osvieži to môj notoricky nudný blog, za čo im vopred ďakujem.

Karol Ondriaš,

Upozornenie: Tento článok je výlučne názorom jeho autora. Články, príspevky a komentáre pod príspevkami sa nemusia zhodovať s postojmi portálu JNS.


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *