12. apríla 2024

Machaja, Jaurová a Jančkárová-hrobári verejnoprávnej RTVS

0

Machaja, Jaurová a Jančkárová-hrobári verejnoprávnej RTVS


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


RTVS nám zase sľubuje objektívnosť, odbornosť, profesionalitu, férový prístup. Kedy a kde ? Dnes večer v diskusii naživo v RTVS. No – „diskusii“…

Do „diskusie“ boli pozvaní:

  • riaditeľ RTVS Machaj, bezdomovec-bankrotár, ktorému sa zíde každé euro, a ktorý objektívne a nestranne popíše, ako bojuje o svoju riaditeľskú stoličku,
  • progresivistická protivládna a protinárodniarska fanatička, poslankyňa PS v NRSR Jaurová, Angela Davisová liberálneho extrémizmu a priateľka šéfa gangu vyžieračov Bratislavy – pána Valla,
  • kontroverzná moderátorka Jančkárová, veľká znalkyňa faktov zo svetovej histórie, – ktorá bohorovne rozhoduje, kto môže a kto nemôže vo verejnoprávnom médiu zastupovať tú-ktorú politickú stranu a ktorá vie, že po zmene v RTVS bude nezamestnaná.

Oproti týmto nestranným protivládnym odborníkom – propagandistom sa postaví popletko pán Michelko. Človek, ktorému nemožno uprieť snahu zmeniť mediálny systém v SR k lepšiemu. No zároveň človek, ktorý pri všetkej úcte presilu ideových nepriateľov 3 na 1 rétoricky určite nezvládne.

Do „diskusie“ by sa patrilo pozvať niekoho z bývalých pro-národných riaditeľov rozhlasu či televízie. Napríklad ex-riaditeľa IGORA KUBIŠA. Alebo aspoň ex-riaditeľa Jaroslava Rezníka ml. A hodil by sa aj nejaký ďalší moderátor. Taký, čo nie je dnes zamestnaný v RTVS. Napríklad Lenku Mayerovú-Eremiášovú., Eriku Vincourekovú, Anku Žitnú etc. Nepredstaviteľné ? Nuž v dnešnej „verejnoprávnej“ RTVS veru áno.

Zmeny v RTVS označili Machajovci a spol. za „účelové“. Nuž, dnešná protivládna propagandistická relácia v ich poňatí, určite nie je a nebude účelová. Bude nádherným príkladom „čara nechceného“. Bude nádherným príkladom toho, ako RTVS v posledných rokoch chápala verejnoprávnosť. Ako presilovku minimálne 3 na 1. Ako kryštalicky čistú proti-národnú, proti-slovenskú propagandu.

Len tak ďalej RTVS. Čím viac takýchto „diskusií“ pripravíte, tým viac Slovákov bude proti vám. A tým skôr vás, pán Machaj a pani Jančkárová pošlú kade ľahšie.

-A nezachráni vás nič-ani demonštranti na ulici, ani okupačný štrajk v budovách rozhlasu a televízie.

Autor: dedic

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *