12. apríla 2024

Politici, na love mladých ľudí bez vzdelania a životných skúseností

0

Politici, na love mladých ľudí s nedostatkom vzdelania a životných skúseností


👉Napriek ustavičnej cenzúre na FB, sa snažíme byť s Vami v kontakte. Sledujte nás na telegrame👈


Sú u nás politici, ktorí svoj úspech založili na love mladých ľudí s nedostatkom vzdelania, nedostatkom životných skúseností, na ľudí ľahko manipulovateľných lebo rojčivých, naivných, romantizujúcich a idealistických. Pre takýchto politikov je stredná či vysoká škola doslova poľovníckym rajom. Tu môžu schuti oblbovať a namotávať dušičky s nulovou životnou praxou na vtipné bonmoty, aforizmy, komediálne etudy.

Politici prichytení na love študentíkov a lolitiek sa neraz vyhovárajú, že im nešlo a nejde o nič iné, iba o to spoznať, v akom prostredí sa naša vzdeláva a čo jej chýba, aby sa podmienky na vzdelávanie mohli následne zlepšovať. Nuž fajn, len prečo sa potom politici-lovci mladých duší- takmer výhradne orientujú iba na stredné a vysoké školy /kde sú študenti vo veku prvovoličov/ a nejdú povedzme do dedinských malotriedok alebo preplnených základných škôl, – kde je priestor na zlepšovanie materiálnych a personálnych podmienok výchovy a vzdelávania najširší ?

Zaujímavý spôsob lovu sú kadejaké projekty, pri ktorých politici /samozrejme nepriamo a sprostredkovane/ spolupracujú s kariéristicky orientovanými funkcionármi tzv. mládežníckych organizácií. Jeden takýto projekt sa objavil na verejnosti včera. Zaujímavé, prečo včera.

Projekt je vraj apolitický. Ibaže prečo sa potom volá „Mladí proti fašizmu ?“ Nie je azda pojem „fašizmus“ výsostne politický ? Nuž a čo je ešte dôležitejšie – nie je azda každému, kto sleduje „naše“ médiá jasné, koho „mladí“ označujú za šíriteľov „fašizmu“ a koho za akože anti-fašistov ?

Projekt „Mladí proti fašizmus“ budú realizovať české železnice a jeho cieľom je naviesť na práve prebiehajúci politický akt slovenských študentov, resp. mladých ľudí, ktorí žijú v ČR. Okrem špeciálnych vlakov majú byť do projektu nasadené aj špeciálne autobusy. Projektanti si od tejto iste nie lacnej zábavky /ktovie kým platenej/ sľubujú, že na Slovensko dovezú stovky možno aj tisícky mladých „protifašistických“ bojovníkov.

Čo dodať ? Azda len „LOVU ZDAR“ – milí naši slušní a tolerantní politici !

Autor: medvedar/JNS


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *