30. mája 2024

Jeden anjel „prezident“, keď mu prišli na podvody označil SR za mafiánsky štát

0

Kiska Čaputová


👉 Snažíme byť s Vami neustále v kontakte. Sledujte nás tiež na telegrame👈


Jeden nehodný „prezident“, keď mu prišli na jeho podvody, označil SR za mafiánsky štát. Matovič a po ňom hegerovci, odorovci, sulíkovci, šimečkovci…inak ako mafiánmi svojim ľavicovým a národniarskym oponentom inak ako do mafiánov ani nenadávajú. Ficomafia tu vraj ovládala a znovu ovláda všetko-od ekonomiky, cez políciu, súdy, …až po narábanie s eurofondami; od usmerňovania chodu úradov až po riadenie kultúry. umenia, šoubiznisu či reklamy.

Dnes publikujú /dokonca mejnstrímové/ médiá žiarivý príklad reálnej mafie – slniečkárskej mafie,- čo z pozadia usmerňuje dianie okolo nás. Táto mafia má korene na Západ od nás-tu má iba svojich poslušných gauleiterov, vykonávajúc poslušne ich nariadenia.

Mafia investovala pred pár dňami nemálo peňazí do prezidentských volieb v SR. Nepomohlo. Korčok prehral. Mafia zúri. Mafia sa mstí. Komu ? Všelikomu, veď dotyční prídu na to, že komu. Onedlho pocítia jej hnev.

Okrem iného sa mafia pomstí aj tým málo umelcom, zabávačom, šoumejkrom, verejne činným osobám, influencerom…čo si dovolili odkloniť sa od masy Korčokových pochlebovačov a dovolili si otvorene prejaviť svoj zámer nevoliť Korčoka ale Pellegriniho. Toľká drzosť -Pellegriniho !

Disidenti, ktorí sa takto postavili proti mafii budú znášať dôsledky. Svoje si zlizne tenistka Dominika Cibulková, raper Rytmus, tréner bojových umení Tommy Kid Kovács, hudobník Igor Kmeťo, spisovateľ Jozef Banáš…- a aj aktívny bojovník Attila Végh. Títo nešťastníci teraz začnú mať problémy s rušením predstavení, s prenájmami miestností, so sponzorskými zmluvami, s mediálnou podporou. Mafia v oblasti reklamy, šoubiznisu, športu je tuhá ako remeň. Ostrá ako britva…

Jedna z prvých obetí slniečkárskej mafie je „Attilka“. V Pravde je podrobne popísané, čo ho za verejnú podporu Pellegriniho postihlo. Kto má záujem, môže si to tam podrobnejšie dohľadať. Podstatné je, že čosi také ako politická pomsta v oblasti sponzoringu, reklamy a angažmánu verejných vystúpení na Slovensku existuje. A že zdá sa, po prezidentských voľbách bude dokonca prekvitať. Prozápadná slniečkárska mafia sa bude mstiť. A bude zastrašovať prípadných ďalších disidentov spomedzi umelcov, šoumenov, športovcov…ktorí by si dovolili prejaviť politický názor nesúladný s predstavou zahraničných sponzorov a ich poskokov.

Pred nami sú ďalšie voľby. O dva mesiace sú tu eurovoľby. Na príklade postihu pre Attilu Végha treba umelcom, šoumenom a športovcom ukázať, čo ich za ich neposlušnosť čaká. Mafia je pre tých, čo ju poslúchajú, starostlivá rodina. Dovolí svojim dobrým „deťom“ omočiť si do sladkého moku zobáčiky. Neposlušných, čo hnevali, však stihne tvrdý ale zaslúžený trest. Výchovné zaucho, a ak by to nepomohlo, potom aj definitívne K.O.

Súčasná vláda SR skôr-neskôr proti reklamnej mafii, zastrašujúcej umelcov, šoumenov a športovcov zasiahne. Bude tu zase plno škrekotu a kvikotu. No čo už. Príklad Attilu Végha však jasne ukazuje, že de-kriminalizácia politiky je aj v tejto oblasti viac ako potrebná.

Autor: feren


Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc. Náš obsah nezamykáme.  Boj s liberálnou chobotnicou o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. Každý finančný príspevok sa ráta a pomáha nám pokračovať v našej práci. Ďakujeme


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *