Progresívci budú v roku 2027 politicky izolovaní dinosaury.

Progresívci budú v roku 2027 politicky izolovaní dinosaury.

Neklesajte na duchu, milí progresívci. Pracujte - snorte, čmuchajte, hľadajte

Zdielajte....

Progresívci budú v roku 2027 politicky izolovaní dinosaury. Na Slovensku sa „objektívne“ média nádejajú, že za ich nevídanej, Západu, Bruselu zapredaneckej mediálnej pomoci, sa po PV 2027, dostanú k moci progresivistické a neoliberálne sily, na čele s PS.

Ale nekladú si otázku, či práve oni nebudú v západnej Európe izolovaní a osamotení? Dnes toto vyčítajú dnešnej vláde a vládnej koalícií, že nemajú partnerov v západnej Európe, že práve oni sú vraj politicky v rámci EÚ izolovaní.

Naozaj? Nuž tak teda pozrime sa na to bližšie.

Je celkom možné, že ak sa nebodaj PS a spol. dostanú k moci na Slovensku po PV 2027, tak v západnej Európe, bude diametrálne odlišná politická situácia.

A to hlavne v tých najväčších štátoch, ako sú Veľká Británia, Francúzsko, ale predovšetkým Nemecko.

Práve tam, už budú s najväčšou pravdepodobnosťou pri moci resp. blízko moci, politické subjekty, pre ktoré slovenská neoliberálna a progresivistická, k Rusku nenávistná „vláda“, nebude prirodzeným politickým partnerom.

Celkom kľudne sa môže stať, že „slovenská vláda“, za účasti progresivistov a neoliberálov, bude presne z tohto dôvodu, v úplnej politickej izolácii vo vzťahu k Západu, k najväčším ekonomikám západu – Veľkej Británie, Francúzsku a Nemecku.

A prečo tomu tak môže byť? Nuž presne, pre toto.

Dnešná moc vo Veľkej Británii je na spadnutie.

A niet pochýb, že po najbližších voľbách, s najväčšou pravdepodobnosťou, sa k moci dostanú tí, čo sú v príkrom rozpore s terajšou britskou politikou, hlavne, čo sa týka komunikácie a spolupráce s Ruskou federáciou.

Totiž  Nigel Farage (s najväčšou pravdepodobnosťou budúci britský premiér) je úplným opakom Starmera, čo sa týka vzťahov s RF.

Pretože Nigel Farage, je vo všeobecnosti viac naklonený komunikačnému prístupu k RF, než väčšina britského politického mainstreamu.

Takže slovenské PS, nie je pre nich politickým partnerom a môžem celkom pokojne napísať, že PS a spol., by boli v takomto prípade, ako „vláda“ SR vo vzťahu s novou vládou Británie v akejsi izolácií.

Francúzsko – tu je tiež politická realita podobná tej Britskej.

Emanuel Macron, je dnes na tak nízkej úrovni obľúbenosti u Francúzov, že každý jeden deň, čo je ešte v kresle prezidenta Francúzska, je pre neho zázrakom.

Popularita Jordana Bardellu (Le Penová), je vo Francúzsku tak výrazná, že v najbližších prezidentských voľbách v štáte galského kohúta, už v apríli 2027, má práve on najväčšiu šancu na víťazstvo a následne sú aj celonárodne parlamentné voľby, kde strana Le Penovej, má tiež obrovskú šancu, že ich vyhrá s takým náskokom, že to budú práve oni, čo budú zostavovať novú francúzsku vládu.

A tento politický smer, je na hony vzdialený tomu, čo predstavuje PS a spol.

Takže politická izolácia „vlády“ SR pod vedením PS, je tiež možná realita. No a napokon, máme tu Nemecko. Áno, to Nemecko, od ktorého ekonomiky a spolupráce, je naša ekonomika najviac závislá. (aj tu je potrebná diverzifikácia, ako soľ!)

A ktože je najväčším ašpirantom na volebné víťazstvo v Nemecku?

Nuž áno, je to AfD . Alternatíva pre Nemecko.

Táto nemecká politická sila, sa už dlhé obdobie vyhrieva na najvyšších priečkach popularity u stále sa viac prebúdzajúcich Nemcov a to až okolo 30%.

Teda o 10% viac, ako má dnes na Slovensku PS, podľa „objektívnych“ prieskumov verejnej mienky.

Vzhľadom na to, že dnešná nemecká vláda, pod vedením Merza, má historicky najnižšiu dôveru Nemcov, len niekde okolo 16%, tak predčasné voľby v Nemecku, tiež nie sú, až takým preludom.

Keď sa budú konať predčasné voľby v Nemecku, tak na pozadí toho, že Nemecká ekonomika klesá, migranti sú stále viac a viac na špici kriminality v Nemecku, tak AfD, je najväčším ašpirantom na výrazné víťazstvo.

A ak sa AfD dostane k moci, tak bude jednoznačne presadzovať politiku návratu k zdravému rozumu a to je, urýchlené obnovenie jadrovej energetiky v Nemecku, otvorenie plynovodu Nord Stream a obnovenie vzájomne výhodnej spolupráce s Ruskou federáciou.

A toto je absolútne v rozpore s politikou PS a spol.

Takže, ak by sa v Nemecku k moci dostala AfD, tak „vláda“ SR na čele s PS, by bola voči Nemecku, novej nemeckej vláde, v absolútnej izolácií.

Toto tu chceme? A teraz, prečo by bolo dobre, ak by sme dnes mali na Slovensku lídra opozície takého, akého majú napr. v Nemecku?

A prečo by potom nebolo čo riešiť, že koho voliť v nasledujúcich PV?

Nuž preto, lebo ak by líder slovenskej opozície, sa správal tak, ako líder nemeckej opozície, tak by robil presne toto: – niekoľko predstaviteľov AfD sa zúčastnilo na fóre v Petrohrade (St. Petersburg International Economic Forum – SPIEF 2026).

Za AfD tam boli – Markus Frohnmaier (hlavný zahraničnopolitický hovorca AfD), Steffen Kotré (ekonomický hovorca), Jörg Urban (líder AfD v Sasku) a Petr Bystron (poslanec EP)

A čo tam robili?

  • Nuž, stretli sa s predstaviteľmi ruských štátnych firiem (napr. Gazprom) a
  • diskutovali o obnove obchodných vzťahov medzi Nemeckom a Ruskom.

To znamená, že ihneď po tom, čo by sa AfD dostali v Nemecku k moci, okamžite by obnovili všetky politicko-ekonomicko-hospodárske vzťahy s RF na oficiálnej úrovni!

A presne toto musí robiť aj naša politická garnitúra, ktorá tu chce vládnuť na prospech Slovenska a Slovákov.

A PS a spol., to teda nie sú!

Takže, ich ašpirácia na výhru v nadchádzajúcich PV 2027, nech už „objektívne“ média robia okolo nich bárs aké hladkajúce, do neba vynášajúce mediálne tanečky, je mizivá a to je dobre.

Lebo práve takáto „vláda“ SR, by nás doviedla do absolútnej izolácie nie len vo vzťahu k Východu, ale aj vo vzťahu k zmeneným politikám Západu!!!

Mohlo by vás zaujímať


Podporte našu prácu

Dovoľujeme si Vás osloviť s prosbou o pomoc.

Náš obsah nezamykáme – veríme, že pravda má byť dostupná každému. Boj o právny štát po voľbách 2023 nekončí, práve naopak. V čase, keď sa liberálna chobotnica snaží upevniť svoju moc, je nezávislý hlas dôležitejší než kedykoľvek predtým. Každý finančný príspevok sa ráta. Pomáha nám pokračovať v našej práci, rozširovať dosah a brániť hodnoty, na ktorých stojí slobodná spoločnosť.

Ďakujeme Vám za dôveru PODPORIŤ – TU alebo TU


Domovská stránka » Blogovisko » Názor » Progresívci budú v roku 2027 politicky izolovaní dinosaury.

Discover more from Jednotné nezávislé Slovensko

Subscribe to get the latest posts sent to your email.